centralny zamek z imobilaizerem

robert1114

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 24 mar 2008, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: chorzow
Kontakt:

centralny zamek z imobilaizerem

#1

Nieprzeczytany post autor: robert1114 »

witam mam taki problem ze od czsu do czasu odcina mi dopływ zapłonu i gasnie mi auto co z tym zrobic aha jeszcze jak to sie robi to przez jakis czas ni chce sie właczyc kontrolka chekengine i musze walnac reka w skrytke podejrzewam ze tam jest całe urzadzenie do centralnego i imobilaizer
uli

vector

Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2008, 20:53
Imię: Krzysiek
Auto: Astra F
Silnik: 1.6 16V ecotec
Lokalizacja: Zagórz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: vector »

przy stacyjce jest cewka, a w kluczyku jest tzw. pastylka i to się nazywa immobilajzer, skoro zaczynają się z nim problemy to proponuję udać się do warsztatu gdzie zajmują się elektroniką samochodową i usunąć go, sam sobie nie poradzisz jeśli nie masz sprzętu do tego. Koszt jest dosyć zróżnicowany od 50 do 400 PLN...



vector

robert1114

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 24 mar 2008, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: chorzow
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: robert1114 »

vector pisze:przy stacyjce jest cewka, a w kluczyku jest tzw. pastylka i to się nazywa immobilajzer, skoro zaczynają się z nim problemy to proponuję udać się do warsztatu gdzie zajmują się elektroniką samochodową i usunąć go, sam sobie nie poradzisz jeśli nie masz sprzętu do tego. Koszt jest dosyć zróżnicowany od 50 do 400 PLN...



vector
nie mam tej pastylki tylko pilot ktorym musze nacisnac zeby włonczys zapłon on działa na zasadzie ze jak nikt nie odpal przez jakis czas to odetnie i trzeba nacisnac na pilocie na pilocie jest tylko 1 przycisk ktory słurzy do otwierania dzwi i właczenia zapłoni
uli

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

robert1114, A gasną ci kontrolki?

Rozbierz kierownice i sprawdż ( tyylko 5 śróbek ) Może kostka też nawala. Jak mi ojciec ją rozwalił to musiałem na druty skręcać aby odpalic
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ