Sondy lambda z allegro

Quasar

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 08 lip 2008, 1:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nowa Sól/Głogów
Kontakt:

Sondy lambda z allegro

#1

Nieprzeczytany post autor: Quasar »

Witam Szanownych Asteromaniaków!

Tematów o sondach lambda jest wiele, prawie wszystkie przeczytałem, ale mam dylemat odnośnie zakupu. Jak w temacie- chcę kupić na allegro, gdyż w miejscowych sklepach wychodzi mi ok. 50zł drożej.
Silnik jak w opisie- chodzi o sondę jednoprzewodową.
Interesują mnie 2 propozycje (niechętnie wstawiam linki, ponieważ wygasają po jakimś czasie):

1. Sonda NGK/NTK o numerze katalogowym 1882 - 78zł (+8zł przesyłka) [External Link Removed for Guests]

2. ORYGINAŁ FIRMY AC DELCO - 80zł (+8zł przesyłka) [External Link Removed for Guests]

Czy ktoś kupował? Czy nie są to podróby? (dziwnie niska cena)
Jak coś to którą wybrać? Osobiście jestem zadowolony ze świec NGK, więc ku tej firmie się skłaniam.

pozdrawiam
Jurek

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

W sumie obie sondy nie są złych firm ale osobiście wybrałbym tę drugą. Dobrej jakości są też produkty BOSCHA, Co do cen z allegro, już nie raz kupowałem rzeczy i nieraz różnica w cenie była bardzo duża. Swojego czasu pytałem sprzedawców z allegro czemu jest taka różnica w cenie, czemu jest tyle taniej z allegro niż w sklepach. Odpowiadali mi, że allegro rządzi się innymi prawami niż sklepy (no to akurat na pewno). Potem nie wnikałem już w to. Teraz jeśli chodzi o mechanikę, to większość zakupów robię na allegro.

Quasar

Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 08 lip 2008, 1:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nowa Sól/Głogów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Quasar »

No i kupiłem sondę nr 1- NGK/NTK, nie ma tam loga NTK (jak na aukcji), tylko jest napisane na naklejce i na samej sondzie "FOR NTK JAPAN".

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

NIe znam się na sondach- ale czy ta sonda jest oryginalna? Czy ktoś podróby jako NTK puszcza?
Czy może jakieś podfirmy podukują dla NTK? ktoś coś wie?

ODPOWIEDZ