tylnia kanapa

Korek

Astro-maniak
Posty: 80
Rejestracja: 04 wrz 2008, 23:51
Imię: Piotrek
Auto: Astra F Caravan
Silnik: 1.6 16V
Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Toruń
Kontakt:

tylnia kanapa

#1

Nieprzeczytany post autor: Korek »

witam wszystkich od kilku dni stałem sie szczesliwym posiadaczem opla Astry kombi rocznik 95 i mam taki problem mam dzielona tylna kanape i w tym pojedynczym fotelu okazalo sie ze jest zlamamy ten zatrzask co lapie uchwyt z bagaznika.

Czy mozna gdzies to dostac czy poprostu bede musial gdzies po szrotach pochodzic i szukac jakis rozwalonych opelkow???
prosze o pomoc bo bez tego kanapa sie nie trzyma

Sky Knight

Astro-maniak
Posty: 134
Rejestracja: 02 gru 2007, 16:06
Imię: Robert
Auto: Astra Classic F (1998)
Silnik: 1600 cm3
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Sky Knight »

Wiesz co , najlepszym sposobem jest poszukanie tego na Allegro :idea: Wpisz " Astra F Części " i pojawią Ci się aukcje gdzie można kupić części z rozbieranych Asterek :mrgreen: piszesz gościowi czego potrzebujesz i tyle;
ja tak już kilka zamienników znalazłem 8) warto spróbować; jak nie da rady to będziesz musiał faktycznie pojezdzić za tym... :/
<<<<<< Górny Śląsk >>>>>>

Korek

Astro-maniak
Posty: 80
Rejestracja: 04 wrz 2008, 23:51
Imię: Piotrek
Auto: Astra F Caravan
Silnik: 1.6 16V
Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Toruń
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Korek »

Dzieki wielkie bede szukal na allegro pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
DoDominik

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 13 maja 2008, 22:10
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kluczbork
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: DoDominik »

Sky Knight pisze:najlepszym sposobem jest poszukanie tego na Allegro :idea: Wpisz " Astra F Części " i pojawią Ci się aukcje gdzie można kupić części z rozbieranych Asterek :mrgreen: piszesz gościowi czego potrzebujesz i tyle;
To jest najgorsze dla sprzedawcy codziennie masa maili o pierdółkę która nowa kosztuje ok 5 zł. Wielu ignoruje takie wiadomości

Sky Knight

Astro-maniak
Posty: 134
Rejestracja: 02 gru 2007, 16:06
Imię: Robert
Auto: Astra Classic F (1998)
Silnik: 1600 cm3
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Sky Knight »

To jest najgorsze dla sprzedawcy codziennie masa maili o pierdółkę która nowa kosztuje ok 5 zł. Wielu ignoruje takie wiadomości
...no przecież po to są te aukcje wystawiane aby sprzedający mógł sprzedać jak najwięcej z rozbieranego auta :idea: ...jakby mieli ignorować takie wiadomości to nie bawiliby się w sprzedawanie na Allegro... :idea:
<<<<<< Górny Śląsk >>>>>>

ODPOWIEDZ