Nalali mi benzyny do diesla

Ad77

Astro-maniak
Posty: 76
Rejestracja: 23 sie 2007, 12:33
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: okolice warszawy
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Ad77 »

ropy mam pełny bak teraz mixolu dolałem jakieś 0.25l pompe mam lucasa niestety, po dolaniu mixolu jest lepiej przejechałem dziś po południu jakieś 35km i jest lepiej ale zawsze po odpaleniu silnika obroty troszkę falują wcześniej tego niebyło

karola44-81

Astro-maniak
Posty: 291
Rejestracja: 10 gru 2007, 10:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Połaniec
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: karola44-81 »

miksolu sie nie boj :) Na pelny zbiornik 0,25 . mysle ze spokojnie mozesz wiecej wlac.

Jak jeszcze omega smigalem i tankowalem prosto z lokomotywy jakiejs orenzady, to na pelen 75l zbiornik z miejsca dolewalem jej ninimum z literke oleju silnikowego.
Troszenke na zimnym czuc bylo kopcenie, ale za to silniczek duzo ciszej pracowal.

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Ad77 pisze:ropy mam pełny bak teraz mixolu dolałem jakieś 0.25l pompe mam lucasa niestety, po dolaniu mixolu jest lepiej przejechałem dziś po południu jakieś 35km i jest lepiej ale zawsze po odpaleniu silnika obroty troszkę falują wcześniej tego niebyło
trochę mało mixolu ;) ja bym dał z pół litra ;) ogólnie mixol na takie rzeczy jest dobry bo smaruje i czyści a środki do czyszczenia wtrysków tylko czyszczą ;)

pojeździj trochę jeszcze na tym mixolu jak mówisz że jest już lepiej to jest szansa że po wyjechaniu baku się poprawi choć mixolu troszkę mało ;) trzeba było inwazyjnie zalać pół litra żeby dobrze nasmarował i przeczyścił układ ;)

[ Dodano: 2008-09-16, 19:48 ]
ogólnie mixol to może zaszkodzić tylko katalizatorowi choć nie w takich ilościach ;)

ODPOWIEDZ