Siedzenie skrzypi HEEELP

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

To dolacze sie, bo mam podobny problem z przetartym fotelem kierowcyi zapadnieta gabka od wsiadania. Mam na oku dobra okazje, aby kupic fotel w b. ladnym stanie, ale od strony PASAZERA. I tutaj jest moje pytanie: Czy te cale mocowanie mozna przelozyc ze starego fotela do nowego? Dodam jeszcze, ze stary ma regulacje wysokosci, a nowy - nie.
Pozdrawiam
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

Qrvich

Astro-maniak
Posty: 70
Rejestracja: 16 cze 2008, 1:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Qrvich »

Na autokąciku (bodajże) masz bardzo ładną instrukcję jak przełożyć gąbki, sprężyny i tapicerkę z jednego fotela na drugi ;)

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

Qrvich, wiem, Kolego, juz to analizowalem kilka razy ;) Chodzi mi o to, czy te cale szyny i konstrukcje odpowiadajaca za regulacje wysokosci fotela mozna wyjac i zamontowac do innego fotela, ktory tej regulacji nie posiada? A o tym na autokaciku nic nie mowia ;) Moglbym go wyjac i sprawdzic, jak jest to rozwiazane, ale nie chce mi sie w to teraz bawic, a moze ktos akurat to rozbieral i juz wie, czy mozna tak zrobic?

Chodzi o to, ze zaczajam sie na fotel z cala tapicerka i gabka. Moj (kierowcy) jest juz poprzecierany i boczek siedziska ma 'zlamana' gabke. Ten nowy fotel jest pasazera, czyli ma zapiecie pasa z innej strony, inne rozmieszczenie srub, a oprocz tego nie ma regulacji wysokosci.
Ostatecznie, w tym starym fotelu, moglbym naprawic ta gabke i zalozyc na niego 'zdrowa' tapicerke, ale uwazam (wlasnie, jesli jest to mozliwe), ze latwiejszym rozwiazaniem byloby zamienienie tej konstrukcji.
Co o tym sadzicie?

[ Dodano: 2008-09-29, 21:48 ]
Chociaz, tak teraz sobie przegladam jeszcze raz ten manual...
[External Link Removed for Guests]
Na ostatniej stronie, przedostatnie zdjecie przedstawia wlasnie ta konstrukcje i jest gola, czyli chyba mozna zrobic jej przeszczep :D
Jak myslicie?:)
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

ODPOWIEDZ