cieknąca boczna tylna szyba

Awatar użytkownika
SzczuR

Astro-maniak
Posty: 983
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:39
Imię: Olaf
Auto: Astra f ,astra g
Silnik: 1.6
Rocznik: 1991
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

cieknąca boczna tylna szyba

#1

Nieprzeczytany post autor: SzczuR »

Witam.Mam problem z cieknącą tylną boczną szybą w astrze kombi.Próbowałem już dawać silikon,wyciągałem ją,zmieniałem uszczelkę i dalej cieknie.A muszę to zrobić gdyż bym chciał przyciemnić szybki.Proszę o radę.
Fuck LPG

karpik48

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2007, 14:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: karpik48 »

A czy przypadkiem nie cieknie Ci bardziej jak właczasz spryskiwacz tylnej szyby? Jeśli tak to masz przerwany przewód płynu spryskiwaczy, który biegnie pod tapicerką nad bocznymi szybami.

Awatar użytkownika
SzczuR

Astro-maniak
Posty: 983
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:39
Imię: Olaf
Auto: Astra f ,astra g
Silnik: 1.6
Rocznik: 1991
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

#3

Nieprzeczytany post autor: SzczuR »

nie kolego,cieknie mi lewa szyba jak myję auto.Mniej więcej na środku.Jak wspominałem już miałem ją wyciągniętą,wyczyszczoną,silikon.I dalej cieknie.Może silikon nie doszedł.Spróbuję ponownie to rozebrać.
Fuck LPG

Awatar użytkownika
Damian80

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2008, 20:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Damian80 »

Witam woda nie cieknie przez szybe tylko przez religi lub na łączeniu dachu w tym celu musisz ściągnąc podsufitke i zasilikonowac po całej długości łączenie dachu najlepiej z dwóch stron relingi tez musisz odkręcic i zasilikonowac miejsca gdzie są przykręcane robiłem to u siebie ostatnio i ani kropelki w aucie :lol:

Awatar użytkownika
SzczuR

Astro-maniak
Posty: 983
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:39
Imię: Olaf
Auto: Astra f ,astra g
Silnik: 1.6
Rocznik: 1991
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

#5

Nieprzeczytany post autor: SzczuR »

no zobaczym to,bo i tak czeka mnie ściąganie podsufitki,w celu naprawy szyberdachu.dzięki obczaję to :mrgreen:
Fuck LPG

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: bobi »

Ja też miałem taki przypadek i też początkowo myślałem że to szyba cieknie, do czasu kiedy dla pewności zdjąłem podsufitkę i sie okazało właśnie co napisał Damian80 czyli całkiem nieciekawa sytuacja

ten temacik powinien Ci pomóc :arrow: [External Link Removed for Guests] 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
SzczuR

Astro-maniak
Posty: 983
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:39
Imię: Olaf
Auto: Astra f ,astra g
Silnik: 1.6
Rocznik: 1991
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

#7

Nieprzeczytany post autor: SzczuR »

Dzięki koledzy za radę.Bo jak wspominałem juź szybę mam zrobioną na silikonie,nowa uszczelka.Wszystko fajnie,a woda dalej cieknie.Więc chyba tak jak w przypadku Boba cieknie na łączeniu dachu.Ale zrobić to nie problem.Wystarczy tylko chcieć.Garaż mam,czas się znajdzie. :D A przy okazji ściągnięcia podsufitki naprawię szyber,no i może zmienię tapicerkę....Na dniach się biorę za to,więc temat poruszę jeszcze.Pozdro. :D

[ Dodano: 2008-10-03, 08:33 ]
Witam.Relingi uszczelnione,wszystko na nowo poskręcane na silikonie.Mam nadzieję że będzie teraz dobrze. :lol:

[ Dodano: 2008-10-09, 20:09 ]
Poruszam jeszcze raz ten temat.Dach już nie cieknie.Wszystko poklejone,poskręcane.Jest ok.Ale przecieka mi jakby tylna szyba gdy myję auto,gdzieś wchodzi woda pod uszczelkę....może na silikonie to zrobić?
Fuck LPG

ODPOWIEDZ