Czy fotele mozna zamienic mocowaniami?

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Czy fotele mozna zamienic mocowaniami?

#1

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

Witam!

Mam takie pytanie - otóż mam do wymiany fotel kierowcy. Jest on z regulacja wysokości. Znalazłem okazję, aby kupić fotel w dobrym stanie, ale jest on PASAŻERA i bez regulacji.
I teraz zastanawiam się, czy będę mógł z niego wymontować tą całą konstrukcję mocowania i wstawić tą starą, przeznaczoną dla kierowcy, wraz z wysokością?

Pozdrawiam
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

Awatar użytkownika
marker

Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 28 sie 2008, 12:34
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: marker »

Dolne mocowanie fotela nie różni się między stronami jeżeli chodzi o mocowanie siedziska. Kiedyś przeprowadzałem taką operacje ale to już dawno temu było więc nie chcąc wprowadzić cię w błąd sprawdzę to przy okazji wyjmowania foteli do prania (operacja przewidziana na weekend).

Pozdrawiam
M.

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

Jesli mozesz, to sprawdz to - najprosciej mowiac: czy te mocowanie mozna odkrecic?
Pozdrawiam:)
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

mAuZeR

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 04 paź 2007, 22:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: mAuZeR »

tak mocowania mozna odkrecac i przekladac do woli jak kto lubi :D pozdroooo
[External Link Removed for Guests]

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

mAuZeR, dzieki, Kolego, teraz nic, tylko czekac, az dorwe ten fotel w swoje rece :P Napisze, jak wyszlo, moze powstanie jakis manual :) Pozdrawiam!

[ Dodano: 2008-10-19, 22:12 ]
Napiszę coś odnośnie tej 'podmianki', jeśli ktoś będzie miał podobny problem i znajdzie ten temat...

Otóż tak... Mocowania można zmienić bez problemu. Tak też zrobiłem, ale...
Po podmianie mocowań, chciałem wstawić fotel do samochodu. I tutaj 'zonk', bo u pasażera pokrętło regulacji oparcia jest po prawej stronie, a u kierowcy po lewej... Musiałem zdjąć stelaż od oparcia, przerzucić 'wnętrze' i zdrową tapicerkę na niego... No i dobra, wstawiłem go... Okazało się, że zaślepki (od pokrętła i z drugiej strony) są u mnie czarne, a w nowym były szare... Ok, przełożyłem je... Wstawiam i... Mocowania od zagłówka też były szare.. Zmieniłem... Zadowolony wstawiam fotel i... Okazało się, że plecy fotela u mnie są czarne, a w nowym szare!! :evil: Wiec sprułem stary materiał, maszyna do szycia i jazda :P Trochę zabawy mnie to kosztowało - konkretnie z 5 godzin :P Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

ODPOWIEDZ