Problem z... popielniczką :)

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Problem z... popielniczką :)

#1

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

Witam!

Tak, jak w temacie - dzisiaj wyskoczył mi problem z popielniczką (tą pod pokrętłami). Polegał on na tym, że chcąc ją otworzyć, wyskoczył mi przycisk :shock: Teraz, żeby ją zamknąć, muszę włożyć ten przycisk z powrotem i jeszcze go nacisnąć! Przy zamkniętej popielniczce siedzi sobie tam luźno i lubi wypaść od wstrząsów :/

Planuję to rozebrać i sprawdzić, co tam się stało, dlatego zwracam się do Was z prośbą o podzielenie się informacjami, jak się do tego dobrać, jeśli Ktoś z Was już to przerabiał? Sam przycisk wygląda na dobry i chyba nigdzie nie jest ułamany... :/

Pozdrawiam
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

Usunięty użytkownik 5195

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 5195 »

Prince_lookas pisze:jak się do tego dobrać
Podobnie jak przy wymianie podświetlenia popielniczki proponowałbym wymontować cały tunel środkowy.

destylator

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 31 gru 2007, 7:36
Imię: Marcin Destylator
Auto: Astra H 1.9 cdti
Województwo: Zagranica - UE
Lokalizacja: Żory/Ballymena
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: destylator »

co kropelka sklei sklei .... :D
TTi 880 + SIRIO ML 145

Awatar użytkownika
dawid75

Astro-maniak
Posty: 1283
Rejestracja: 02 paź 2008, 14:49
Imię: Dawid
Auto: Meriva
Silnik: Z18XE LPG
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: dawid75 »

"Podobnie jak przy wymianie podświetlenia popielniczki proponowałbym wymontować cały tunel środkowy."- [quote="miikii83"] -nie wiem jak ty ale ja wymontowałem sama żarówkę bez zdejmowania tunelu co do popielniczki to na wyjetym tunelu bedzie latwiej :roll: :?:
Zatrzymał się kierowca na siusiu i mówi do swojego małego:
- Widzisz, jak tobie się chce to ja zawsze staje...

Prince_lookas

Astro-maniak
Posty: 442
Rejestracja: 29 gru 2007, 11:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Prince_lookas »

Ja tez wymienialem zarowke bez odkrecania tunela ;) Wiec nie ma innej mozliwosci, zeby wyjac ta popielniczke? :/ No nic, trzeba bedzie chyba sie za to zabrac, jak bedzie chwila czasu... Dziekuje! :)

[ Dodano: 2008-10-26, 21:43 ]
destylator pisze:co kropelka sklei sklei .... :D
No dobra, dzisiaj znalazłem chwilę, więc wziąłem się za to :D Zacząłem odkręcać tunel, ale przez chwilę przyjrzałem się temu zamknięciu i obyło się bez rozkręcania... ;)
Jest tam taki trójkącik z dwoma otworami na sprężynki - nie wiem, czy nie zgubiłem, w każdym razie u mnie była jedna. Wziąłem sam przycisk do ręki i okazało się, że coś jest tam ułamane. Ponieważ wcześniej znalazłem na dywaniku kawałek plastiku, spasowałem te dwie części i pasowały :D Był to taki zatrzask, który powodował, że przycisk nie wylatywał. Rozrobiłem Poxipol'u i złapało :) Poniżej zdjęcie:

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

Przepraszam za taką marną jakość, ale pod ręką miałem tylko telefon :/

Dzięki za pomoc, pozdrawiam! :)
Moja Astra ;)-> [External Link Removed for Guests] - do sprzedania na części!

ODPOWIEDZ