astra f 1.6 16V '97 gaśnie gdy wrzucę na luz

Awatar użytkownika
KAPSELck

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2008, 21:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

astra f 1.6 16V '97 gaśnie gdy wrzucę na luz

#1

Nieprzeczytany post autor: KAPSELck »

witam.

Mam moją asterkę od niedawna. ostatnio wycina mi numer i gaśnie gdy wrzucę na luz (na LPG i benzynie). mieliście może podobne przygody ??

Kapsel CK

shaggy_nl

Astro-maniak
Posty: 87
Rejestracja: 07 sie 2008, 12:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zd-Wola
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: shaggy_nl »

Zacznij od przeczyszczenia krokowca ;)
I`ve got to change to stay the same

Moja asterka: [External Link Removed for Guests]

snoise

Astro-maniak
Posty: 83
Rejestracja: 18 cze 2008, 22:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Strzyżów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: snoise »

Witam Zacnych i Szanownych.

Jakie sa okolicznoiści gaśnięcia autka??Hamujesz wcześniej silnikiem, np. jazda z górki itp, czy nie zależnie od niczego poprostu gaśnie. A wskazówka prędkościomierza Ci nie drży przy pewnych prędkościach?? Jeśli auto gaśnie po hamowaniu to pada linka prdękościomierza albo czujnik przebytej drogi. Jeśłi zaś jest inaczej to może to być np. krokowiec. Dostęp do krokowca gówniany ale do zrobienia. Czujnik przebytej drogi znajduje się za licznikiem przy wejściu linki. Na temat czujnika i czyszczenia krokowca w X16XEL Masz nieco szerzej w Autokąciku.
W mojej Asi też ten czujnik siadł albo linka (terkocze) ale brak czasu żeby się tym zająć. Poprostu nie hamuje silnikiem.

Pozdrawiam PAPA

Awatar użytkownika
KAPSELck

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2008, 21:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kielce
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: KAPSELck »

przyznam sie że nie napisałem tego, ale sadziłem że nie ma to nie ma znaczania. mam zerwaną linkę od licznika przebytych kilometrów (prędkościomierza). Ale :) ! Kłopot pojawił się jakieś 150 km przed zerwaniem linki. Linkę kupię a krokowca przeczyszcze :)

ODPOWIEDZ