Problem z paskiem klinowym wiec czekam na POMOC

hetman83

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 12 kwie 2008, 23:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Problem z paskiem klinowym wiec czekam na POMOC

#1

Nieprzeczytany post autor: hetman83 »

jakies 2tyg temu zerwal mi sie pasek klinowy wiec sholowalem astre do domu z kolega i zalozylem nowy, wczoraj jak jechalem nocą zaswiecila sie lampa od ladowania, myslalem ze znow pekl ale okazalo sie ze sie zsunal, wiec te 4 km dojechalem bez wspomagania do domu, czy dobrze zrobilem?? no i dzis zalozylem ten pasek , naciagnalem napinacz i jest ok ale zauwazylem ze ten pasek jakby z tej rolki napinacza sie zsuwa tzn pewna jego czesc wystaje poza rolke i to moze moglo byc przyczyna tego zsuniecia, ale chyba tak nie powinien sie zsuwac nie wiem co sie stalo, wogole ta rolna napinacza ma przy jednym rancie wieksza srednica a przy drugim mniejsza, nie wiem czy to dobrze, moze wtedy jak mi pekl pasek to cos tam odlecialo?

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

Przyłóż do kół jakąś listwę - wyglada jakby nie były w jednej płaszczyźnie.. albo faktycznie napinacz jest do wymiany, bo zrzuca pasek. Idź do sklepu i obejrzyj jak wygląda nowy napinacz, porównasz ze swoim i sprawa jasna :!: :!: Pozdro...

hetman83

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 12 kwie 2008, 23:51
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: hetman83 »

chyba to nie napinacz tylko rolka bo jakos ona tak prosto nie jest z tego co widze, dzis kupilem nowa i jak zaloze to napisze czy pasek nadal wystaje poza rolke.

[ Dodano: 2008-10-18, 18:07 ]
zalozylem nowa rolke ale pasek znow jakby schodzi i wystaje poza nią wiec to nie rolka, wydaje mi sie ze jak wtedy pekł mi pasek to napinacz dostal jakiegos uderzenia i teraz nie trzyma "lini" bo rolka jakby odstaje minimalnie od poziomu i to moze powodowac ze pasek schodzi. wie ktos moze jak napinacz sie demontuje? bo ja nie mam pojecia ale poszukam w necie

[ Dodano: 2008-10-20, 17:24 ]
kupilem nowy napinacz od razu z rolka, a stara zas oodalem i wyszlo taniej, i teraz jest dobrze pasek nie schodzi na bok , tazke koniec tematu :D

ODPOWIEDZ