JAKIE OPONY ZIMOWE

kiler530

Astro-maniak
Posty: 369
Rejestracja: 09 sie 2008, 20:16
Auto: Astra f Combi
Silnik: 1,6 SZR
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Ślesin
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: kiler530 »

znaczy sie zalezy ile jeździsz ja jędzisz mało to taka dębica nawet z 5 lat wytrzyma. a fele czym zrobic mysle że papierem i jakimś chamerajtem czy czyms bo sprejem to nic ci nie da
Nie ważny jest samochód tylko kierowca

Lodówa

Astro-maniak
Posty: 169
Rejestracja: 05 paź 2008, 1:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Lodówa »

kapslu pisze:ps jakis pomysł jak najlepiej odświeżyć czarna stalową felge bo troche rdza przebija
przede wszystkim dobrze oczyścić i przemyć środkiem który dokładnie usuwa rdzę z miejsc gdzie papier ścierny i inne narzędzia nie dochodzą. Jeśli korozja jest duża to dajesz felgę do piaskowania. Sklepy oferują farby do felg w sprayu. Są to dobrej jakości spraye i w dodatku nie sikają tak byle jak i gdzie tylko strumień z farbą leci jak z pistoletu. Kupujesz podkład, który troszkę nie równości wygładzi na to nakładasz farbę o wybranym kolorze i na to wszystko potem kładziesz lakier bez barwny. Robiłem to kiedyś i efekt jest ładny. mogę się pochwalić fotką.

Awatar użytkownika
kapslu

Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2008, 21:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: koszalin
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: kapslu »

witam czekam na ta fotke bo mam teraz troche czasy to bym sie podją tematu a zamiast czarnego jaki kolor mozna by zapodac do białego :/ caravana ?? srebro bedzie leżało ??? czy lepiej czarno i już ?? jak macie jakies fotki ciekawe ze zrobonymi stalówkami to bardzo bym poprosił

dzieki pozdro
z astra dopiero początek .. pozytywny początek :)

Usunięty użytkownik 3235

#14

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

kapslu, ja w lato robiłem u siebie renowację felg i powiem szczerze, że z efektu jestem zadowolony. Kupiłem papier ścierny, nie pamiętam dobrze jaki ale był dość drobny. Gdy wszystko oczyściłem, to odtłuściłem felgi rozpuszczalnikiem i wziąłem się za malowanie (spray'em czarnym) naniosłem 3 warstwy, w kilku minutowych odstępach czas pomiędzy każdą warstwą, no i to wszystko. Po tym felgi wyglądały (i wyglądają nadal) jak nowe.

Lodówa

Astro-maniak
Posty: 169
Rejestracja: 05 paź 2008, 1:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Lodówa »

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]


Tak to wyszło w moim wykonaniu. Jest to poszerzana stalówka do Poldka.

Usunięty użytkownik 3235

#16

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

A w moim wykonaniu wygląda to tak (sorry za jakość zdjęć, ale tylko aparat w telefonie był pod ręką):

[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests]

Robiłem zdjęcie zapasu (jego też poprawiałem :D ) pozostałe felgi wyglądają tak samo tylko były brudne i nie byłoby widać efektu.

ODPOWIEDZ