Zdjęcie atrapy/grilla

Asambler

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 03 lis 2007, 23:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków / Mielec
Kontakt:

Zdjęcie atrapy/grilla

#1

Nieprzeczytany post autor: Asambler »

Witam,
Musze zdjąć grilla, zeby sie dostać do reflektora, banalnie prosta sprawa, a okazuje sie ze jest mały problem z jego zdjęciem.
Kiedy już podważe zatrzaski u góry w instrukcji pisze zeby podważyć z boku atrape do przedu, i tu jest problem bo wyglada to tak jakby bok grilla był przyspawany do kątownika przykręconego do błotnika, i grill ni jak nie chce sie przesunąć do przodu, nie chciałęm też podważać na siłe zeby go nie uszkodzić, a do śruby mocującej do błotnika nie ma sie jak dostać
Ma ktoś moze jakieś propozycje? Moze ciągnąc jednak na siłę?
Pozdrawiam ;)
Fan wszystkiego na czym da się jeździć, oprócz wielbłądów(póki co) :)
CB-Radio: Intek H-520 Plus + President ML 145

Solexx

Astro-maniak
Posty: 282
Rejestracja: 06 lut 2008, 1:40
Imię: Marcin
Auto: Astra
Silnik: 1.7
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Solexx »

Kolego pierw musisz odkrecic kierunkowskaz bo za kierunkowskazem jest jeszcze 1 srobka :) i wtedy ci powinien zejsc cały gril a zeby zdiac kierunek musisz go odkrecic od lampy bo kierunek sie trzyma taką blaszka razem z lampą
OPEL ASTRA KRÓLEM MIASTA :)

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bobi »

Atrapa pod światłem czyli na końcach, jest umocowana na zatrzasku wystarczy ją pociągnąć do siebie, ale rób to z wyczuciem żebyś nie szarpnął ona wyjdzie a ty ją urwiesz ;) najlepiej jest od góry tego ramienia pociągnąć żeby było trochę pod kątem to łatwiej wychodzi, przynajmniej u mnie tak jest 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Asambler

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 03 lis 2007, 23:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków / Mielec
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Asambler »

Dzięki za odpowiedzi, spróbuje pociągnąć do siebie tak jak radzi bobi chociaz to tak twardo u mnie siedzi ze mam wrażenie że ten zatrzask to jednorazowy.
Fan wszystkiego na czym da się jeździć, oprócz wielbłądów(póki co) :)
CB-Radio: Intek H-520 Plus + President ML 145

ODPOWIEDZ