kompilacja trzech kontrolek

chomeini

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2008, 19:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: krk
Kontakt:

kompilacja trzech kontrolek

#1

Nieprzeczytany post autor: chomeini »

Witam!
mam pytanko gdyż miałem dość niecodzienną (jak na początkującego kierowce) sytuacje, startuje w nocy autem (na benzynie - mam też gaz) jadę spokojnie przez miasto i nagle zapaliły się trzy kontrolki: silnika, oleju i akumulatora.... zdębiałem. samochód chyba też:) gdyż zgasł, odpaliłem i wszystko wróciło do normy. jeździłem później cały dzień i wszystko było okej. po powrocie do domu spróbowałem zczytać błędy z kompa, ale nic nie wyświetla. czy to możliwe że była to taka pojedyńcza wpadka mojej asterki, czy może zwiastuje to coś "większego". dodam że 2 tyg temu w związku z zmianą gumy na przepustnicy, należycie ją wyszorowałem.
macie może jakies sugestie?
pozdrawiam
wojtek

Usunięty użytkownik 1683

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 1683 »

Ja mam taką sugestię że pomyliłeś biegi, źle wrzuciłeś bieg i normalnie puszczając sprzęgło i dodając gazu zdusiłeś samochód na tyle łagodnie że nie czuć było szarpania. Kontrolki paliły się jak to normalnie na włączonym zapłonie.

No i żeby nie było to jestem tego na 100% pewien. :m

chomeini

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2008, 19:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: krk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: chomeini »

też tak pomyślałem w pierwszej chwili, pomimo iż nie było żadnego szarpania i nie zarejestrowalem klasycznego zduszenia silnika. wiesz może i to możliwe bo to środek nocy był i moje zmysły były jeszcze zaspane, ale dojeżdżałem wtedy na biegu jałowym do świateł żeby się zatrzymać, więc nie wrzucałem biegu....
pozdrawiam
wojtek

Usunięty użytkownik 1683

#4

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 1683 »

to co najwyżej silnik krokowy się zawiesił można go wyczyścić jak Ci się nudzi.

ODPOWIEDZ