CZYM PRZYKLEIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

markus

CZYM PRZYKLEIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1

Nieprzeczytany post autor: markus »

Poradżcie ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Kupiłem sobie białe zegary znaczy te takie naklejane tarcze i teraz powiedżcie mi, bo nie wiem czy dobrze zrobie jak przykleje je 2-stronną taśmą. Czy latem nie będą się odklejać te tarcze i czy jak będe chciał kiedyś żeby zegary miały oryginalny wygląd, to czy ta taśma się bez problemu odklei. ? ? ? ? ? ? ? ?

[ Dodano: 2007-05-18, 18:08 ]
A tak wogóle to sobie jeszcze pomyślałem, czy przez tą taśme 2-stronną to będzie normalnie podświetlać? bo chce jeszcze zamiast zwykłego podświetlenia zrobić białe ledy

Dark

#2

Nieprzeczytany post autor: Dark »

bezproblemowo podklejasz 2-stronna tasma najlepiej w miejscach nieprzeswitujacych....

markus

#3

Nieprzeczytany post autor: markus »

A to nie moge tą taśmą podklejać na całej tarczy bo nie będzie prześwitu tak ? ? ? ?

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

nawet jeśli taśma jest przeźroczysta, to i tak wjakimś stopniu utrudni przebicie się światła z żaróweczki.... - omiń miejsca które są podświetlane ( cyferki i symbole )

markus

#5

Nieprzeczytany post autor: markus »

W sumie to te co kupiłem już mi się nie podobają a jeszcze nie założyłem,bo mają tylko podświetlenie na cyferki. A ja chciałbym jeszcze, żeby były podświetlane te kreseczki pod cyferkami na prędkościomierzu, no i jeszcze na pozimie paliwa i temperaturze. A jeszcze do tego wszystkiego żeby rezerwa była czerwona, ale to to bym zrobił markerem. i temperatura. Może już ktoś z Was ma takie białe tarcze to niech pokaże jak świeci albo gdzie kupić z tymi wszystkimi podświetleniami kreseczek

Tigerr

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 06 maja 2007, 10:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Tigerr »

ja kupiłem tutaj [External Link Removed for Guests] w komplecie daja taśme do przyklejenia, podświetlana jest też podziałka, nie mam zdjęcia jak wygląda w nocy ale mi się podoba;) Jedyny mankament to to że temp. jest żle oznaczona- w orginalnych w miejscu 100 stopni jest 110 i trzeba o tym pamietać ;)

piotrek15

#7

Nieprzeczytany post autor: piotrek15 »

Temperatura jest dobrze oznaczona jezeli u ciebie była do 110 to znaczy ze masz starsze zegary jakie były montowane w astrze i powinienienes kupić tarcze do starszych zegarów. Ja mam asterke z 97 roku i mam temp. do 100 stopni.

markus

#8

Nieprzeczytany post autor: markus »

No bardzo dziękuje za to zdjęcie podoba mi się, więc pewnie zamówie.

ODPOWIEDZ