Który diesel najmniej pali?

Solexx

Astro-maniak
Posty: 282
Rejestracja: 06 lut 2008, 1:40
Imię: Marcin
Auto: Astra
Silnik: 1.7
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Solexx »

Ja tez posiadam asterke 1.7 isuzu spalanie w miescie 9-10 niezalesnie czy ciezka nogą czy normalnie trasa 8-9 ale chyba cos jest nie tak z moim silniczkiem , ale nie kopci prawie wogole :|
OPEL ASTRA KRÓLEM MIASTA :)

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

PEPCIO

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 26 maja 2008, 21:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: PEPCIO »

Solexx pisze:Ja tez posiadam asterke 1.7 isuzu spalanie w miescie 9-10 niezalesnie czy ciezka nogą czy normalnie trasa 8-9 ale chyba cos jest nie tak z moim silniczkiem , ale nie kopci prawie wogole :|
Oj to dużo za dużo, takie spalanie według mnie jest sporo przesadzone, proponuję podjechać do speca od diesli i sprawdzić ustawienie silnika, to że nie kopci nie oznacza że dobrze prcuje. Średnio dla tego silnika spalanie powinno oscylować w okolicy 6 maksymalnie 7 litrów w cyklu powiedzmy ,,miejskim'' z tym że moja Astra nigdy nie spaliła wiecej jak 6,3 (m/w)

Może Kolega ma źle ustawiony rozrząd, silnik może pracować ale będzie źle spalał.

Pozdrawiam.

Rysiu84

Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 14 lut 2008, 11:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Rysiu84 »

o boże 9 litrów moja astra spaliła kiedyś tyle ale miałem pełny bagażnik i ciągłem przyczepe !!!

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

odbiegamy od tematu panowie :!:
o spalaniu w isuzu temat jest tu:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
kordak

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2008, 20:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: kordak »

Ja mam asterke z silnikiem TDS czyli ISUZU i jezdzilem ostatnio bardzo ekonomicznie, czyli zmiany biegow przy 2000 obrotow, i mi wyszlo 4,8 i to duzo po miescie

ODPOWIEDZ