"Luz" w automacie?

wojt

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 25 lip 2008, 22:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Kontakt:

"Luz" w automacie?

#1

Nieprzeczytany post autor: wojt »

nie wiem dlaczego, ale "spust" w dzwigni zmiany biegow (ten co ma uniemozliwiac zmiane pozycji, chyba, ze o czyms nie wiem) nie do konca dziala, poniewaz kilka razy przez przypadek nie chwycilem go i nie podciagnalem a pomimo to zmienialem pozycje pomiedzy P D N R... co to moze byc? pisalem o tym w jakims tam starym temacie o automatach, ale rozmowa byla o czym innym i nie dostalem odpowiedzi...

[ Dodano: 2008-11-03, 22:31 ]
hmm bylo by fajnie jakby ktos odpowiedzial, bo to moj pierwszy automat i nie bardzo wiem, czy to normalnie czy nie
LPG [External Link Removed for Guests]

klaudiuszozo

Astro-maniak
Posty: 148
Rejestracja: 05 lis 2008, 12:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ozorków
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: klaudiuszozo »

Nic, mam w swojej Corolli automat i gdy masz D to możesz wrzucać na 1 2 oraz N. Na wsteczny oraz P bez naciśnięcia nie przeszło... Czyli wszystko w jak najlepszym porządku.

PEPCIO

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 26 maja 2008, 21:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: PEPCIO »

wojt pisze:nie wiem dlaczego, ale "spust" w dzwigni zmiany biegow (ten co ma uniemozliwiac zmiane pozycji, chyba, ze o czyms nie wiem) nie do konca dziala, poniewaz kilka razy przez przypadek nie chwycilem go i nie podciagnalem a pomimo to zmienialem pozycje pomiedzy P D N R... co to moze byc? pisalem o tym w jakims tam starym temacie o automatach, ale rozmowa byla o czym innym i nie dostalem odpowiedzi...

[ Dodano: 2008-11-03, 22:31 ]
hmm bylo by fajnie jakby ktos odpowiedzial, bo to moj pierwszy automat i nie bardzo wiem, czy to normalnie czy nie
Pewnie układ ten ma już trochę życia za sobą i ,,zabezpieczenie'' się wyrobiło, generalnie najważniejsze żeby nie włączyć Parkingu podczas gdy auto się toczy bo będzie bieda, posypią się elementy skrzyni.

ODPOWIEDZ