Po zatankowaniu paliwa silnik nierówbo pracuje

Astra92

Astro-maniak
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2008, 10:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jerka
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Astra92 »

ja praktycznie wogóle nie używam pompki jedynie na odpalenie na benzynie i co jakiś czas jade na paliwku zeby autko dostało troche beny...

a słyszałem, że pompe powinno się dotrzeć (nową, a takową posiadam) co mam rozumieć pod pojęciem tego słowa dotrzeć, i czy to jest prawda??
mam 2 miłości...moja Astra i moja kobieta:)

na każde pytanie jest odpowiedź...tak więc nie ma głupich pytań

Mamanek

V.I.P.
Posty: 978
Rejestracja: 12 mar 2008, 17:02
Imię: Adam
Auto: Opel Astra GSi
Silnik: C20XE+
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Mamanek »

Astra92 pisze:a słyszałem, że pompe powinno się dotrzeć (nową, a takową posiadam) co mam rozumieć pod pojęciem tego słowa dotrzeć, i czy to jest prawda??
chetnie poznam goscia, ktory Ci to powiedzial, ale do rzeczy, nowej pompy docierac sie nie dociera, to nie jest silnik po remoncie.
Pompa paliwowa, ktora jest nieuzywana po pewnym czasie moze sie zepsuc, tak to bywa z urzadzeniami.
GSi to odwzajemniona miłość , więc jeśli nie czujesz tej miłości, to błagam Cię!
Zmień samochód!!!


M&M Team

Astra92

Astro-maniak
Posty: 83
Rejestracja: 12 mar 2008, 10:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jerka
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Astra92 »

też się dziwiłem jak to usłyszałem...z tego co wiem to jedynie moge pompkę zatrzeć jak pracuje na sucho
mam 2 miłości...moja Astra i moja kobieta:)

na każde pytanie jest odpowiedź...tak więc nie ma głupich pytań

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

Astra92 pisze:i co jakiś czas jade na paliwku
gaz to też paliwko, nie da się jeździć bez paliwka.

a więc jeździsz na benzynie co jakiś czas...


a co do pompy to w poprzednim aucie miałem 2 lata instalację gazową i praktycznie non stop jeździłem na gazie. Benzynka jedynie do odpalenia i 3-5 minut jazdy od odpalenia. W zimie dłużej. Pompa była w stanie idealnym, w warsztacie powiedziano że daje idealne ciśnienie.


a co do nierównej pracy to zalej pół baku, pojeździj na benzynce i wszystko powinno wrócić do normy...

ODPOWIEDZ