Dziwne odglosy przy wciskaniu sprzegla i na biegu jalowym

jordan23

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2008, 12:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Dziwne odglosy przy wciskaniu sprzegla i na biegu jalowym

#1

Nieprzeczytany post autor: jordan23 »

Witam!

Mam bardzo dozy problem bo nie wiem o co chodzi nie jestem mechanikiem i czekam na pomoc.

A wiec dzisiaj jezdzilem swoja asterka bylo wszystko oki do momentu gdy wylaczylem silnik i po kwadransie uruchomilem go ponownie slyszlem jakies zgrzytu piski i rzerzenie i nie wiem co to moze byc jedyne co mi przychodzi na mysl to to ze moze mi sie konczy sprzeglo naprawde bardzo prosze o wasza pomoc.

P.S. Za wszystkie porady i sugestie z gory dziekoje.

Usunięty użytkownik 3235

#2

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Ja obstawiam kończące swój żywot łożysko oporowe. A jeśli wymieniać je to od razu kompletne sprzęgło na nowe.

Jeśli chodzi o sprzęgło, wybór firmy itd to wiele było o tym pisane. Wystarczy użyć opcji SZUKAJ ;)

czaaarny

Astro-maniak
Posty: 831
Rejestracja: 26 kwie 2008, 0:11
Imię: Marecki
Auto: Vectra B SRi
Silnik: 1,8xe1
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: czaaarny »

orientuje sie ktos jaka jest mniej wiecej cena takiego łozyska? i czy ciezko samemu zmienic to łozysko?
silnik, 4 koła i mina wesoła :P

esio_22

Astro-maniak
Posty: 131
Rejestracja: 01 lip 2008, 20:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kołbiel
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: esio_22 »

kolego, prostota wymiany lozyska zalezy od typu sprzegla, jesli masz garnkowe to trzeba odsunac skrzynie biegow, jasli zwykle to nie.zobacz pod auto, jesli masz takie okienko pod obudowa sprzegle to da sie bez odsuwania skrzyni. ja zmienialem dwa tygodnie temu cale sprzeglo to robocizna 200 zł. ale radze ci jak chcesz tym wozem jeszcze pojezdzic to zmien kompletne sprzeglo, bo jak lozysko polecialo to i docisk pewnie tez niedlugo poleci. ja dalem za wymiane kompletu wraz z robota 550zł.

ODPOWIEDZ