x17dtl nie chodzi po wymianie filtra paliwa

sebekopel

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 03 lis 2008, 21:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

x17dtl nie chodzi po wymianie filtra paliwa

#1

Nieprzeczytany post autor: sebekopel »

Witajcie koledzy, prosze Was o pomoc, bo mam problem, a auto jest mi niezbedne na jutro :(
wrociłem przed chwila z garazu, chciałem wymienic w asterce filtr paliwa, wymieniłem go, zalałem nowy paliwem tak jak trzeba, wkręciłem wszystko jak nalezy, odpaliłem samochód na początku chodził normalnie, ale zaraz zaczął schodzic z obrotów i gasnie! i teraz z trudem odp[ala i wogóle nie moze wejsc na obroty bpo gasnie, co to moze byc? czy układ sie zapowietrzył? prosze pomozcie, bo nie wiem co zrobic, co mnie podkusiło zeby dzisiaj sie brac za ten filter.w jaki sposob to naprawic, jak odpowietrzyc diesla 1.7 TD?

Lodówa

Astro-maniak
Posty: 169
Rejestracja: 05 paź 2008, 1:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Lodówa »

rozkręć raz jeszcze obudowę filtra i zalej go ponownie do pełna.

sebekopel

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 03 lis 2008, 21:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: sebekopel »

Lodówa tak zrobiłem, ale jest to samo, ma trudnosci z odpaleniem i wogole nie łapie obrotów tylko gasnie zaraz, wyciągnie paliwo z filtra i koniec, co mam zrobic pomozcie :( załamie sie chyba

[ Dodano: 2008-11-07, 22:56 ]
prosze o pomoc, ktokolwiek :/ auto musi jutro jeździć :(

marian paszek

Astro-maniak
Posty: 3585
Rejestracja: 12 lis 2007, 7:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: bydgoszcz
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: marian paszek »

nie znam sie na dislach ale objawy wskazuja na zapowietrzenie pompy lub ukladu ale nich to zweryfikuje ktos z disla.
marpas 1954

sebekopel

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 03 lis 2008, 21:16
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: sebekopel »

panowie a w jaki sposob odpowetrzyc układ? poluzowac wtrysk? czy ma znaczenie który? jaki jest układ cylindrow w astrze z x17dtl

[ Dodano: 2008-11-08, 10:46 ]
Panowie, całe szczęście, kryzys juz zazegnany.astra odpaliła i jest wszystko wporządku.
Powód bardzo głupi, i zwykłe niedopatrtzenie :roll: poprostu zeszła mi troche uszczelka, od podgrzewacza paliwa w filtrze, i ja tego nie zauwazyłem bo to od spodu, i cały czas łapało mi powietrze tamtędy. szczęśliwie udał osie rozwiązać ten problem, dziekuje szystkim za chęć pomocy, pozdrawiam serdecznie

ODPOWIEDZ