Szumi mi pod maską

Mikato

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Szumi mi pod maską

#1

Nieprzeczytany post autor: Mikato »

Witam, mam problem, od jakiegoś czasu szumi mi pod maską jak dodaje gazu, oraz nie mam mocy to znaczy jak dodaje gazu to szumi mi i auto jakby chciało mi zgasnąć, krztusi się (wygląda to tak jak bym wczoraj zrobił prawko hehe). Jak mi raz zgasł na drodze i nie chciał odpalić (akumulator rozładowałem przy tym) to zajrzałem pod maskę i okazało się, że jakiś wężyk mi wyskoczył od wtrysku ( bo struchlała mi guma na końcówce), włożyłem go z powrotem, ale wciąż mi szumi już nawet na wolnych obrotach (dźwięk podobny jest do uciekającego powietrza z opony). POMOCY! auto potrzebne mi jest do
pracy. [External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
PabloSBT

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 19 paź 2008, 14:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ck
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: PabloSBT »

sprawdź wszystkie wężyki możliwe że któryś ma dziure albo sie poluzował, co do spadku mocy to przeczyść świece moze one sa problemem
[center]Obrazek[/center]

Vincetti

Astro-maniak
Posty: 295
Rejestracja: 05 sie 2008, 13:13
Imię: Jarek
Auto: Nissan Primera P11.144
Silnik: GA16DE
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Vincetti »

a podnieś w góre pedał od sprzęgła i sprawdź czy też szumi? U mnie tak słychać łożysko oporowe sprzęgła.
Samochody części, silniki, zawieszenia, samochody w całości na części i nie tylko

Mikato

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Mikato »

Tak, tylko to nie jest dźwięk metaliczny, tylko taki jak by gdzieś powietrze uchodziło. Dzisiaj wezmę zajrzę pod mache i będę nasłuchiwał koło wtrysku, może coś znajdę.

ODPOWIEDZ