naprawa napinaczy?

PomaS88

Astro-maniak
Posty: 67
Rejestracja: 26 sie 2008, 8:53
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

naprawa napinaczy?

#1

Nieprzeczytany post autor: PomaS88 »

Witam chciał bym się dowiedzieć czy można naprawić i w jaki sposób wystrzelony napinacz Astra F, w taki sposób żeby nie był ściągnięty do dołu w tym miejscu którym się zapina pas? wiem ze juz nie będzie działał jako napinacz ale pasy się zapinają chodzi mi tylko stan wizualny.
____________________________________
Moja Astra --> [External Link Removed for Guests]

bartekuss

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 09 wrz 2008, 15:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: bartekuss »

Podepnę się, czy mozna wizualnie ocenić czy mam napinacze? Mam astre G i wiem ze fabrycznie napewno były, ale prawdopodobnie auto zostało kiedyś stuknięte i nie wiem jak jest teraz, swieci sie cały czas kontrolka od airbagów, ale bład dotyczy bocznych poduszek.

Lodówa

Astro-maniak
Posty: 169
Rejestracja: 05 paź 2008, 1:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Lodówa »

PomaS88, nie ma możliwości naprawy, jak jest ściągnięty to już taki musi zostać.
bartekuss pisze:Podepnę się, czy mozna wizualnie ocenić czy mam napinacze? Mam astre G i wiem ze fabrycznie napewno były, ale prawdopodobnie auto zostało kiedyś stuknięte i nie wiem jak jest teraz, swieci sie cały czas kontrolka od airbagów, ale bład dotyczy bocznych poduszek.
boczne poduszki to któraś wtyczka pod siedzeniem. Natomiast jeśli masz poduszki to musisz mieć napinacze. Rzuć okiem pod siedzenie, powinno być go widać po którejś ze stron.

bartekuss

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 09 wrz 2008, 15:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: bartekuss »

Dzięki Lodówa, natomiast sprawa wygląda tak, ze drzwi kierowcy mają wyraźnie inny odcień - czyli auto było puknięte w bok prawdopodobnie, pod siedzeniami są tylko dwa cienkie kabelki, natomiast taki gruby żółty jest przecięty przy samej kostce i to pod obydwoma fotelami. Dlatego teraz sie zastanawiam czy te poduszki w ogole są, czy moze zostały z nich zaślepki :/ i co w takim razie z napinaczami.. :/

ODPOWIEDZ