Samochód działa Ok nagle gaśnie....

zone_wlkp

Samochód działa Ok nagle gaśnie....

#1

Nieprzeczytany post autor: zone_wlkp »

Witam

Mam problem z moja asterka rok 1994 przebieg 112tys km silnik 1.4 60 KM, kupiłem ja dosłownie kilka dni temu, jeździ na prawdę dobrze ale mam kłopot z jaka uciążliwa usterką. Podczas jazdy lub na postoju (gdy silnik jest juz trochę rozgrzany) samochód się wyłącza . Nie można go odpalić , auto kreci i udaje się dopiero za którymś tam razem. Co może być tego przyczyna? może paliwo którego obecnie jest na dni zbiornika i jakieś paprochy sie dostały czy może moduł zapłonowy? prosze o pomoc pozdrawiam

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: matee »

zone_wlkp pisze:Witam

Mam problem z moja asterka rok 1994 przebieg 112tys km silnik 1.4 60 KM, kupiłem ja dosłownie kilka dni temu, jeździ na prawdę dobrze ale mam kłopot z jaka uciążliwa usterką. Podczas jazdy lub na postoju (gdy silnik jest juz trochę rozgrzany) samochód się wyłącza . Nie można go odpalić , auto kreci i udaje się dopiero za którymś tam razem. Co może być tego przyczyna? może paliwo którego obecnie jest na dni zbiornika i jakieś paprochy sie dostały czy może moduł zapłonowy? prosze o pomoc pozdrawiam
Masz 2 mozliwosci:
1. Cewka zaplonowa
2. modul

zone_wlkp

#3

Nieprzeczytany post autor: zone_wlkp »

matee pisze:
zone_wlkp pisze:Witam

Mam problem z moja asterka rok 1994 przebieg 112tys km silnik 1.4 60 KM, kupiłem ja dosłownie kilka dni temu, jeździ na prawdę dobrze ale mam kłopot z jaka uciążliwa usterką. Podczas jazdy lub na postoju (gdy silnik jest juz trochę rozgrzany) samochód się wyłącza . Nie można go odpalić , auto kreci i udaje się dopiero za którymś tam razem. Co może być tego przyczyna? może paliwo którego obecnie jest na dni zbiornika i jakieś paprochy sie dostały czy może moduł zapłonowy? prosze o pomoc pozdrawiam
Masz 2 mozliwosci:
1. Cewka zaplonowa
2. modul
Od czego zacząć, to są typowe usterki dla astry ?

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: matee »

zone_wlkp pisze:
matee pisze: Masz 2 mozliwosci:
1. Cewka zaplonowa
2. modul
Od czego zacząć, to są typowe usterki dla astry ?
To nie sa typowe usterki :) ale zdarzaja sie.. Przeczytaj PW wyslalem Ci wszystkie wskazowki.

Pozdrawiam

zone_wlkp

#5

Nieprzeczytany post autor: zone_wlkp »

Cewka wiem gdzie jest ale gdzie szukac modułu ?

[External Link Removed for Guests]

Kurde on działa tak ze gaśnie pokręcę trochę odpala znowu gaśnie i jak znowu pokręcę zadziała ok.... jak myślisz co obstawiać jako 1? Dzięki za pomoc

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: wencik »

matee, możesz to napisać na forum?? koleżanka też ma taki problem... też jestem ciekaw jak to rozwiązać....
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

Gość

#7

Nieprzeczytany post autor: Gość »

1 pytanie wtrysk czy gaznik????

zone_wlkp

#8

Nieprzeczytany post autor: zone_wlkp »

bocian1 pisze:1 pytanie wtrysk czy gaznik????
W tym czasie produkowali już chyba tylko wtrysk?!

matee

Astro-maniak
Posty: 82
Rejestracja: 14 maja 2007, 19:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Toruń / CALifornia
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: matee »

wencik pisze:matee, możesz to napisać na forum?? koleżanka też ma taki problem... też jestem ciekaw jak to rozwiązać....
Wyslaalem Ci PW z all info ;)

Ciezko powiedziec :) Raczej ja bym sprawdzil po kolei wszystko. Jak nie jedno to drugie ;]

Dark

#10

Nieprzeczytany post autor: Dark »

mam identyczny silnik i podobne problemy, tez poprosze o PW jak juz rozsylasz ;)

ODPOWIEDZ