pęknięta szyba

Foxpol

#21

Nieprzeczytany post autor: Foxpol »

Pęknięcie Szyby na 99 % pójdzie Ci dalej. Jedynie co, to możesz to trochę zahamować.
1. Stary sposób mechaników to na końcu pęknięć zrobić delikatną równoległą małą rysę.
2. Na końcówkach pięknieć przykleić takie mocne przezroczyste naklejki (coś jak taśma klejąca). Kiedyś kumpel dostał gdzieś na stacji benzynowej. Ale poprostu przykleić dobrą taśmę klejącą np. 3m
Ale to tylko zahamuje postęp.

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

A spawanie/wypełnianie szyby, byłeś może się dowiadywać. Takie usługi prowadzi firma Autoglas Jaan [External Link Removed for Guests]

Krisso

#23

Nieprzeczytany post autor: Krisso »

Tego typów firm jest jest pełno mieszkasz w RUdzie więc mozesz podskoczyć do Sosnowca ta jest "Ted Rex":

" Naprawa Pękniętych Szyb Samochodowych Auto Szkło "TED REX"
Adres:
Sosnowiec, ul. Hubala Dobrzańskiego 150
Tel.: (032) 263 69 13, 604 182 074 "

zreszta wpisz w wyszukiwarce naprawa pęknietych szyb to powinienes znależć coś bliżej siebie.

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Adamo pisze:A spawanie/wypełnianie szyby, byłeś może się dowiadywać. Takie usługi prowadzi firma Autoglas Jaan
tylko po co? za naprawienie tego o ile się wogóle da skasują go od 100 do 200zł za myślę że na szrocie do astry f dostanie taka szybę bez problemu i to za mniejsze pieniądze

jak to by była przednia szyba to jeszcze by się można było zastanawiać bo nowa kosztuje ok 280 a naprawa w bydgoszczy 150 - ale to i tak jest mało opłacalne :/

najlepiej jeździć z taką pękniętą a jak będzie postępować to jak będzie kaska jechać na szrot kupić taką z rozbitka i po problemie

Adamo

Astro-maniak
Posty: 287
Rejestracja: 23 lut 2007, 6:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: Adamo »

JOszi pisze:za naprawienie tego o ile się wogóle da skasują go od 100 do 200zł
No ja płaciłem 60zł w Grudziądzu na ul toruńskiej

Gość

#26

Nieprzeczytany post autor: Gość »

JOszi pisze:tylko po co? za naprawienie tego o ile się wogóle da skasują go od 100 do 200zł
...w Opolu za klejenie szybki zapłaciłem 50zł...

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

czyli z pękniętymi szybkami omijajcie Bydgoszcz szerokim łukiem ;) bo tutaj strasznie drogo maja :/

ODPOWIEDZ