PROSZĘ o POMOC

Paweł84K-ce

Astro-maniak
Posty: 112
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:40
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KAtowice
Kontakt:

PROSZĘ o POMOC

#1

Nieprzeczytany post autor: Paweł84K-ce »

witam mam problem z wskaźnikiem temperatury, nikt nie poruszał na forum takiego tematu bo sprawdzałem a zatem po nagrzaniu silnika po ok 2-3km wskaźnik temp. nagle idzie na pozycje 110st. czyli max. Póxniej spada do zera i tak sobie faluja tam i spowrotem przy róznych prędkościach. Wszystko się stało po tym jak wymieniłem licznik na licznik z obrotkiem oczywiście ten sam model. Jak to się stało to podłączyłem stary licznk bez obrotka i dalej to samo wskaźnik temp. faluje jak głupi. Termostat i pompa wody zmieniona była 2miesiące temu, czujnik temp., na termostacie wymieniłem wczoraj i dalej to samo. Jak dotknąłem wsuwką od czujnika do silnika to pokazał max. temp., czyli czujnik jak i przewód jest dobry. I dalej niewiem co to może być może ktoś sie zna na tym i mi podpowie. Aha kosteczke małą czarną na liczniku z trzema nóżkami tez podmieniałem i nic. Jestem już zielony i niewiem gdzie szukać. Auto się nagrzewa normalnie wentylator sie włącza więc niewiem co jest grane, nawet styki od kostek licznika wyczyściłem i nic nie pomogło. Pomóżcie prosze ;)

SeLiNkA

Astro-maniak
Posty: 87
Rejestracja: 25 sty 2008, 16:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: SeLiNkA »

masz pewnie gg mojego Iwana wiec napisz do niego bo jak dobrze pamietam to miał chyba tak samo :| :roll:

Paweł84K-ce

Astro-maniak
Posty: 112
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:40
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KAtowice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Paweł84K-ce »

proszę usunąc temat sprawa zakończona :lol:

Lodówa

Astro-maniak
Posty: 169
Rejestracja: 05 paź 2008, 1:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Lodówa »

co sie staO się że nawalał??

Awatar użytkownika
Frost

Administrator
Posty: 3214
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:30
Imię: Przemek
Auto: Opel Astra F
Silnik: ...1.6
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Frost »

Lodówa, nowy czujnik miał zwalony wymienił czujnik i jest ok :m

Paweł84K-ce

Astro-maniak
Posty: 112
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:40
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KAtowice
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Paweł84K-ce »

krótko pisząc zepsuł się stary kupiłem nowy i okazało się że nowy jest uszkodozny kupiłem drugi nowy i działa :lol:

ODPOWIEDZ