Jak ściągnąć tapicerke z półki w sedanie

zidan

Astro-maniak
Posty: 351
Rejestracja: 25 gru 2006, 16:48
Imię: Adam
Silnik: c20ne
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk Bobrowice
Kontakt:

Jak ściągnąć tapicerke z półki w sedanie

#1

Nieprzeczytany post autor: zidan »

mam problem gdy dam głosniej muzyke głosniki które mam w półce strasznie rezonują wraz z półką i w zw z tym chcialbym ją wygłuszyć. musze sciągną tapicere niby operacja nie skomplikowana ale nie chcial bym czegoś wyłamać skrzywić itd pozdr

kowal_naklo

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kowal_naklo »

Ja, jak walczyłem z półką w sedanie (też mam sedanika) to się trochę namocowałem, gdyż nie mogłem jej całej wyciągnąć, ale żeby ją wydobyć (miałem drobinki popękanej szyby, które ciągle mi spadały do bagażnika) to musiałem wydobyć wszelkie obicia z bagażnika oraz za tylnymi siedzeniami (wspomniane wcześniej drobinki szkła), uszczelka, oraz plastikowe osłony na tylnych słupkach pomiędzy drzwiami a małą trójkątną szybą. No i sprawa wyglądała tak że nie miałem za wiele narzędzi i nie miałem czym odkręcić tylnych pasów bezpie. więc wysunąłem jak tylko to możliwe te plastiki to góry i uniosłem półkę i wysprzątałem tam sobie całe to szkło które mi tak latało, ale pewnie Ciebie bardzie by interesowało wyciągnięcie półki, więc pewnie po odkręceniu i wyciągnięciu wszystkich wspomnianych części powinno być dobrze.
A powiedz jeszcze czy masz seryjne głośniki i radio czy już jakieś przeróbki :?: :?:
Bo ja mam seryjne i powiem Ci że nie mam większych problemów z rezonansem.
Może masz właśnie problemy z półką. Może gdzieś coś pękło :?: :?:
Nie wiem też czy uda Ci się tam dużo wygłuszyć bo pomiędzy półką a kufrem bagażnika jest ok 4-7 cm, więc za wiele miejsca do manewrów tam nie masz.
Sprawdź najpierw dobrze czy z półką jest wszystko OK.
zapraszam na stronkę mojego zespołu [External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

zidan

Astro-maniak
Posty: 351
Rejestracja: 25 gru 2006, 16:48
Imię: Adam
Silnik: c20ne
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk Bobrowice
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: zidan »

tak sobie dzisiaj na to wszystko patrzyłem i z ta półką to faktycznie bedzie przeprawa oprócz tego ze głośnik lezy na metalowej cześci to oprócz tego sama połka rezonuje z elementem karoserii wrrrr w weekend nad tym posiedze pozdr
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ