Czy istnieje jakiś wykaz podzespołów do danego silnika ???

Tece

Astro-maniak
Posty: 110
Rejestracja: 14 paź 2007, 9:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław / Radomsko
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Tece »

tajfun, neta mam z sieci osiedlowej. Wiem że można wykupić zew. IP czy to coś pomoże??
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Jimmy->Alan 18->Alan 28->Alan 87->Jackson->PRO520XL

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

Tece pisze:ostatnio kupując pasek pyta mnie szeroki czy ten węższy i co??
i wtedy koleś ze sklepu powinien spojrzeć do programu i sprawdzić do jakiego numeru silnika występował pierwszy a do którego drugi.

tajfun

Astro-maniak
Posty: 70
Rejestracja: 08 wrz 2008, 21:03
Imię: Błażej
Auto: SPRZEDANE :(
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: tajfun »

Tece pisze:tajfun, neta mam z sieci osiedlowej. Wiem że można wykupić zew. IP czy to coś pomoże??
tak poniwaz teraz masz stale IP a ten serwer jest na zmienne IP (chyba ze wykupisz u nich konto premium). ja mam neostrade po sciagnieciu danego linku wyl/wl neostrade i mam juz inne IP mozesz wykupic z rapidshare tam chyba 3 dni jest najmniej ale to 20 zl kosztuje moze chlopaki zrobmy tak ja po sciagam te EPC i AUTODATE te ktore beda dzialac na 100% wrzuce na 2 serwery 1 na staly a drugi na zmienne IP ale to moze potrwac nawet do 2 tygodni bo ciezko znalesc to w sieci :/

Tece

Astro-maniak
Posty: 110
Rejestracja: 14 paź 2007, 9:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław / Radomsko
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Tece »

tajfun, kurcze to ładne badziewie... :evil: a nie jest tak że po ściągnięciu jakiegoś pliku trzeba odczekać godzine i wtedy dopiero można zasysać następny??? Tak jak pisałem nic nie ściągałem wcześniej i tak nie mogę...

Przepraszam wszystkich że post ten powoli zmienia się z motoryzacyjnego w informatyczny...
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Jimmy->Alan 18->Alan 28->Alan 87->Jackson->PRO520XL

tajfun

Astro-maniak
Posty: 70
Rejestracja: 08 wrz 2008, 21:03
Imię: Błażej
Auto: SPRZEDANE :(
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: tajfun »

Tece pisze:tajfun, kurcze to ładne badziewie... :evil: a nie jest tak że po ściągnięciu jakiegoś pliku trzeba odczekać godzine i wtedy dopiero można zasysać następny??? Tak jak pisałem nic nie ściągałem wcześniej i tak nie mogę...

Przepraszam wszystkich że post ten powoli zmienia się z motoryzacyjnego w informatyczny...
kurcze sorki bo moglem najpierw sciagnac a potem wystawic ,z rapidshare jest tak jak trafisz to odczekasz te iles sekund co pokazuje i sciagniesz ale potem musisz dlugo czekac zeby sciagnac nastepny link :( postaram sie jak najszybciej z neta sciagnac dobra wersje i wam wrzuce 8) sorki i pozdrawiam (kto chce niech sciaga i prubuje odpalac , jak komus sie uda to niech napisze)

Tece

Astro-maniak
Posty: 110
Rejestracja: 14 paź 2007, 9:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wrocław / Radomsko
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: Tece »

tajfun, już chyba wiem o co chodzi z tym moim sciąganiem... znalazłem taki artykuł cytuje :

"Chodzi o to, że jak ja np wpiszę numer IP, to łączę się z danym komputerem. Niestety, jakby wszysktie miały mieć własny IP, to by ich brakło (numerów). Więc jest tak, że najczęściej sieci mają tylko jeden zewnętrzny IP - ma go serwer. Wszystkie kompy podłączone do niego mają wewnętrzne IP. Jeśli Ty podasz taki wewnętrzy IP, to połączysz się z komputerem z Twojej sieci. Ale jakbym ja podał - to się nie połączę. Zakresy wew. IP są definiowane i mogą się powtarzać w obrębie różnych podsieci. Czyli np. Ty podasz jakiś wew IP i ja podam taki sam, i oboje połączymy się z komputerami... ale różnymi - z obrębu własnych podsieci"

Podejrzewam że ktoś akurat z takim samym IP jak ja tylko z innej sieci coś zasysa i ja już nie mogę i rapidshare każe mi czekać. Na dniach wykupie sobie to zew. IP - to w sumie tylko 5 zeta i mam nadzieje że będzie już śmigać.

Teraz prośba. Zamieszczajmy w tym poście już tylko linki i jakieś opisy. Nie poruszajmy już spraw informatycznych. ;)
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Jimmy->Alan 18->Alan 28->Alan 87->Jackson->PRO520XL

tajfun

Astro-maniak
Posty: 70
Rejestracja: 08 wrz 2008, 21:03
Imię: Błażej
Auto: SPRZEDANE :(
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: tajfun »

[External Link Removed for Guests] tutaj na forum jest epc do sciagniecia na RS

[ Dodano: 2009-01-14, 23:11 ]
a tutaj specjalnie dla tych co maja stale IP i nie moga sciagnac z np z rapidshare ale najpierw trzeba sciagnac sobie bitcomet bo to przez torrent (nie widze innego wyjscia dla tych co maja stale IP bez kosztow :) ) [External Link Removed for Guests]

[ Dodano: 2009-01-15, 13:59 ]
[External Link Removed for Guests] zarejstrujcie sie (bezplatne) w wyszukiwarce co interesuje wpiszcie i sciagajcie to dla tych ze stalym IP pozdro

ODPOWIEDZ