zimny płyn w zbiorniczku wyrównawczym

Usunięty użytkownik 3235

#31

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Jeżeli olej jest koloru czerwonego to najprawdopodobniej to olej ze wspomagania. Sprawdź jeszcze przewód "wodny" biegnący do zbiorniczka wyrównawczego tylko nie ten górny tylko dolny, który łączy z grubym przewodem na silniku.

Możesz jeszcze zrobić taki test: odkręć korek zbiorniczka, odpal silnik i przygazuj trochę, sprawdź czy nie wyrzuca płynu.

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#32

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

Tomasz Metalik, bardziej chodziło mi o biały nalot na korku albo na bagnecie
[External Link Removed for Guests]

Tomasz Metalik

Astro-maniak
Posty: 116
Rejestracja: 13 gru 2008, 15:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: opole
Kontakt:

#33

Nieprzeczytany post autor: Tomasz Metalik »

analyzer64 zapomniałem powiedziec ze nie mam wspomagania .Sprawdze jeszcze raz przewody . Przeprowadze test. ( ale nie wiem czemu słuzy ten test z odkreceniem korka i zapaleniem sinika ) ? :-)
Cobretti nalotu nie ma . Napewno bym zauważyl. Raczej w normie .

Pozdrawiam
"... z myślą o posiadaczach i użytkownikach samochodów, którym nie wystarcza tylko intuicyjne naciskanie pedałów eksploatowanego pojazdu i telefon do służb pomocy drogowej"

Usunięty użytkownik 3235

#34

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Tomasz Metalik, jeżeli w trakcie tego testu płyn "wykipi" to najprędzej będzie to uszczelka pod głowicą. :|

Jeżeli chodzi o biały nalot na korku to niekoniecznie musi to być UPG, najczęściej powodem tego są zbyt krótkie pokonywane trasy.

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

analyzer64 pisze:Jeżeli chodzi o biały nalot na korku to niekoniecznie musi to być UPG, najczęściej powodem tego są zbyt krótkie pokonywane trasy.
Owszem, ale przy uciekającym płynie jest to pewien ( chyba pierwszy ) kierunek poszukiwań
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ