Ile moze kosztować wymiana pierscieni i uszczelniaczy w

AndrewB

Astro-maniak
Posty: 159
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: AndrewB »

właśnie ze nie jest mulaste :) Ale jak to mozliwe skoro kazdy jeden jest dobry a ten ma byc akurat zle podfrezowany?

Mamanek

V.I.P.
Posty: 978
Rejestracja: 12 mar 2008, 17:02
Imię: Adam
Auto: Opel Astra GSi
Silnik: C20XE+
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Mamanek »

To moze od nowa, co Ci ten mechanik robil w tym silniku :?: Ale konkretnie...
GSi to odwzajemniona miłość , więc jeśli nie czujesz tej miłości, to błagam Cię!
Zmień samochód!!!


M&M Team

AndrewB

Astro-maniak
Posty: 159
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: AndrewB »

Odpadł kawałek przylgni jak sie okazało i jechałem 40 km na 3 garach a kawałek zaworu klepał sie w komorze no bo przeciez nie stanę w polu :) No i zrobiłem tą głowice a olej bierze. Dadam ze właśnie na tym 3 był ten incydent z zaworem :)

Usunięty użytkownik 3235

#14

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

I pewnie kawałek tej przylgni dostał się do komory spalania i tam zrobił swoje. Jest jedno wyjście. Trzeba zdjąć głowicę i obejrzeć co jest w cylindrach i jak wyglądają tłoki

AndrewB

Astro-maniak
Posty: 159
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: AndrewB »

analyzer64 pisze:I pewnie kawałek tej przylgni dostał się do komory spalania i tam zrobił swoje. Jest jedno wyjście. Trzeba zdjąć głowicę i obejrzeć co jest w cylindrach i jak wyglądają tłoki
Czytaj ze zrozumieniem chyba napisałem ze to było przed tym wszystkim przed robieniem głowicy! Poza tym pytanie jest w temacie chyba w regulaminie brakuje punktu ze pisanie nie na temat tez bedzie karane ostrzezeniem!

Usunięty użytkownik 3235

#16

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

AndrewB pisze:kawałek zaworu klepał sie w komorze
Jak się klepał w komorze to się dostał do cylindra, a gdzie miał się dostać :?: :roll:

Głowicę, owszem facet Ci zrobił ale czy zajrzał chociaż do cylindrów, może coś przeoczył i raczej na pewno, a nie dowiesz się tego jeżeli znów głowicy nie zdejmiesz.

AndrewB

Astro-maniak
Posty: 159
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: AndrewB »

[ Dodano: 2009-01-25, 21:49 ]
analyzer64 pisze:
AndrewB pisze:kawałek zaworu klepał sie w komorze
Jak się klepał w komorze to się dostał do cylindra, a gdzie miał się dostać :?: :roll:

Głowicę, owszem facet Ci zrobił ale czy zajrzał chociaż do cylindrów, może coś przeoczył i raczej na pewno, a nie dowiesz się tego jeżeli znów głowicy nie zdejmiesz.

Sorry ale ja wymiękam :mrgreen:

Gdybym nie wiedział jak wyglądały gładzie itd to bym nie pytało pierścienie. Pytanie brzmi jednoznacznie ipowtórze je dla ciebie "ILE kosztuje wymiana pierścieni i uszczelniaczy (jakby cos) :?:

Usunięty użytkownik 3235

#18

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

AndrewB pisze:ILE kosztuje wymiana pierścieni i uszczelniaczy (jakby cos)
Na to nikt Ci jednoznacznie nie odpowie, bo nie ma nigdzie stałego cennika tego typu napraw, to tak jakbyś poszedł do lakiernika i zapytał: "Panie, ile za malowanie?". Wszystko zależy od tego ile będzie roboty i co rzeczywiście padło. Zrób wywiad u siebie w mieście i okolicach i będziesz wiedział, najlepiej jedź od razu tą Astrą żeby zobaczyli co i jak, w razie czego zostawisz ją od razu na warsztacie. Ja celuję w około 400-500zł, tak mi się wydaje, bo tyle mniej więcej zapłaciłbym w moich okolicach, nie wiem jakie są ceny u ciebie.


Powiem Ci że jakbym ja miał robić pierścienie to bym sobie to odpuścił, głowica to jeszcze warta zachodu, ale tylko druga wchodzi w grę.

AndrewB

Astro-maniak
Posty: 159
Rejestracja: 05 sie 2008, 19:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: AndrewB »

Chdzi mi o to czy jest to 500 zł 1000 czy 2000 :)

ODPOWIEDZ