Pisk przy maksymalnym skręceniu kół

karpik48

Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 02 gru 2007, 14:31
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kartuzy
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: karpik48 »

Umnie też piszczy, mimo, że wymieniłem olej i pasek. Na razie unikam maksymalnego skrętu kół, czyżby pompa kończyła swój żywot?

Czelus

Astro-maniak
Posty: 1129
Rejestracja: 02 sty 2007, 19:09
Imię: Łukasz
Auto: chrysler 300M
Silnik: 2,7
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia-Cisowa
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Czelus »

przy maksymalnym skręcie największe obciążenie ma pompa wspomagania, naciągnij pasek albo wymień na nowy, pozdrawiam PITMITCHEL
popieram kolege mi zawsze piszczal pasek na kole pasowym w astre f 1,7td isuzu

Adaszko86

Astro-maniak
Posty: 477
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:03
Imię: Adam
Auto: Opel
Silnik: słaby..
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Adaszko86 »

ostatnio wymienialem laczniki stabilizatorow i mechanik poogladal reszta zawiechy i powiedzial ze ok.zreszta raz to jest a raz nie, w roznych sytuacjach, ogolnie bardzo rzadko,nie wiem od czego to zalezne.a co do piszczenia mechanik stwierdzil ze to pompa piszczy bo dostala w dupe przez poprzedniego wlsciciela i zeby unkiac na maks skretu i tak np. cofac. podobno uzywana pompa nie jest taka droga kolo 200zl :roll:
S0 OPEL

Damiano

Astro-maniak
Posty: 400
Rejestracja: 06 sty 2008, 20:08
Imię: Damian
Auto: Renault Megane
Silnik: 1.9 dCi 130 km
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sławków
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Damiano »

Mobile mialem ten sam problem... to jest pompa od wspomagania... popraotu nie trzeba na maxa skrecac kół... bo jak piszczy to wtedy pompa sie przelewa... wada astry tak jak zimne powietrze z nawiewu... jak wam piszczy to lekko popuscie i daje cofajcie albo skrecajcie... POZDRO

cr2sher

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 28 mar 2007, 14:14
Imię: Paweł
Auto: oBoRa
Silnik: Benzynowy
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

#25

Nieprzeczytany post autor: cr2sher »

hmmm i ja wtrace swoje 3 grosze, kazde auto starszej generacji niestety tak ma nie zaleznie czy jest to opel, ford, auti czy jeszcze jakis inny klamot, przy maksymalnym skreceniu kolami slychac delikatny pisk badz inne tego typu odglosy. z doswiadczenia wiem ze na dlugo nie pomaga wymiana paska, plynow. poprostu tak juz jest i tak juz bedzie
Pozdrawiam
Cr2ShEr - Paweł

[External Link Removed for Guests]

------------------------------------------------

Obrazek

ODPOWIEDZ