G R I L L

markus

G R I L L

#1

Nieprzeczytany post autor: markus »

Cześć ludziska ! ! !
chce sobie kupić do asterki grilla bez znaczka, bo mi sie bardzo podoba. Ale cholerka na allegro znalazłem tylko jedną i to za 189zł :shock: a już do astry G są strasznie tańsze, bo za 79 zł. Może macie namiar gdzie mógłbym kupić taniej ? ? ?

Awatar użytkownika
Quakow

V.I.P.
Posty: 877
Rejestracja: 21 gru 2006, 21:30
Imię: Tomek
Auto: Astra J ST OPC Line 160+++
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3City
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Quakow »

markus pisze:Cześć ludziska ! ! !
chce sobie kupić do asterki grilla bez znaczka, bo mi sie bardzo podoba. Ale cholerka na allegro znalazłem tylko jedną i to za 189zł :shock: a już do astry G są strasznie tańsze, bo za 79 zł. Może macie namiar gdzie mógłbym kupić taniej ? ? ?
tu masz linka
[External Link Removed for Guests]
----Diagnozy OP-COM-programowanie także ASTRA J---

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bobi »

ja planuje kupić sobie siateczke, mniej więcej podobną do tej pokazanej przez quakowa, i sam jakoś ukulać glilek ;)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

markus

#4

Nieprzeczytany post autor: markus »

quakow, no tą to ja oglądałem, ale nie o taką mi chodzi choć tez jest ładna ale chciałem taką jak są do astry G za 79 zł

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: bobi »

ja już wczoraj kupiłem siateczke za 21 zeta, jutro cały dzień zajęty więc w niedziele z nudów wezme się za nią :D, oczywiście foty też będą (o ile mi wyjdzie :P )

... no i klops siateczke ładnie wyprofilowałem to po 1, a po 2 to wcale nie było takie łatwe jak to jest opisane w ATT :/, a jeszcze po 3 to spaprałem robote bo dałem siatke do góry nogami i troche więcej widać niż jakby była na opak ... chyba wydam jeszcze jedne 21 zeta na następną siatke bo coś mi to nie podchodzi, a całość opisze w temacie, który poświęce zmianom w mojej bryczce 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Jedras_GW

Astro-maniak
Posty: 821
Rejestracja: 08 kwie 2007, 1:05
Auto: Astra H
Silnik: Z16XEP
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Jedras_GW »

[External Link Removed for Guests]

Ja kupiłem właśnie tego grilla co na tym linku od quakow'a.
I tak:
1. po zamocowaniu grilla widać w atrapie miejsce po wycięciu na znaczek opla, więc na upartego trzebaby to wypełnić czymś i polakierować całą atrapę.
2. gęstość siatki jest niewystarczająca i widać wszystko co jest pod spodem co u mnie przy białym kolorze razi...(zapewne w czarnym aucie byłoby inaczej) - więc albo będe musiał prysnąć wszystko za grillem na czarno sprejem albo dorzucić jeszcze z tyłu jakąś siatkę, widać też wszystkie mocowania grilla
3. spasowanie grilla jest całkiem całkiem ale nie idealne...
4. 100 zł wydane, a żeby wszystko grało to jeszcze ze stówkę trzeba będzie wyłożyć...

Podsumowując:
następnym razem nie wiem czy bym tego grilla kupił, bo nie rozwiązuje on całego problemu a jeszcze dorzuca dodatkowe koszty, więc należy go raczej traktować jako bazę do dalszych robót a nie ostateczne rozwiązanie.
Chyba wolałbym kupić jakiś markowy na niemieckim ebayu albo gdzieś... bo przypuszczam że z tanimi podróbami na allegro typu cała atrapa z brewkami byłoby jeszcze gorzej, głównie jeśli chodzi o spasowanie...
Jak odbiorę aparat z naprawy to porobię fotki i wrzucę tu, coby następni napaleni tak jak ja byłem mieli jakieś pojęcie o wyglądzie finalnym.
Serdecznie Pozdrawiam
Astra H Z16XEP '04 77kkm

Tomekwgw

Astro-maniak
Posty: 122
Rejestracja: 24 sie 2007, 20:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WGW k\Siedlec
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Tomekwgw »

A ma ktoś namiary na sklep lub aukcje z taka gotową siateczką. Lub może ma ktoś do sprzedania? Jeśli tak to poproszę o linka :mrgreen: Pozdrawiam 8)
TomekWGW by OPEL ASTRA F KOMBI ver. SPORT
Pozdrowienia dla całego Mazowiecka:)

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

temat bardziej pasuje ro rozmów w toku niż do technicznego więc go przeniosłem

ODPOWIEDZ