skad woda w okolicy pedału gazu

Grifter

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 16 lip 2007, 14:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Grifter »

hyhy no to wroce to domu to bede ogarnial i tak mnie czeka wyjecie calego srodka ze swojej astry wiec i sprawdze czy problemow z folia nie ma przy progach etc, juz widze jak caly weekend bede siedzial i przeklinal :) a to skladanie deski rozdzielczej... juz sie doczekac nie moge ;p

czyli ten caly slonik zbiera wode z podszybia ? tak szczerze mowiac to jak rozbieralem podszybie to nie widzialem nic takiego tam :)

voytec

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 17 maja 2007, 21:38
Imię: Wojtek
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: voytec »

Grifter pisze:czyli ten caly slonik zbiera wode z podszybia ? tak szczerze mowiac to jak rozbieralem podszybie to nie widzialem nic takiego tam
No bo na podszybiu go nie zobaczysz tylko nizej w komorze silnika na sciance :>

Grifter

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 16 lip 2007, 14:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Grifter »

hehe super ;-)

dzisiaj wydlubalem 1/3 wnetrza auta, zaczynajac od tylu (pod nogami przy tylnych siedzeniach jest sucho wiec to gdzies z przodu leci ;-) )

Przepraszam za maly offtopik
Macie jakis patent na obklejenie laczen plastikow tak zeby w jak najwiekszym stopniu wyeliminowac wszelkie trzaski plastikow? (mam bardzo twarde zawieszenie a na polskich drogach jedzie sie jak furmanka :D)
ps slyszalem cos jeszcze o jakiejs tasmie z castoramy na wygluszenie blach :) moze ktos sypnac jakas nazwa? linkiem czy cos? :)

[ Dodano: 2007-07-28, 20:38 ]
znalazlem odpowiedz: Taśma się nazywa Soudaband produkuje ją firma soudal i można ją kupić castoramie ;p

junek

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 19 sty 2007, 8:25
Lokalizacja: Gdynia

#14

Nieprzeczytany post autor: junek »

voytec pisze:
Grifter pisze:czyli ten caly slonik zbiera wode z podszybia ? tak szczerze mowiac to jak rozbieralem podszybie to nie widzialem nic takiego tam
No bo na podszybiu go nie zobaczysz tylko nizej w komorze silnika na sciance :>
SŁONIK na fotce ;)Obrazek

Grifter

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 16 lip 2007, 14:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Grifter »

wiem wiem juz znalazlem go :-) dzieki za fotke u mnie niestety nie ma tyle miejsca co u Ciebie i zeby go zobaczyc to trzeba sie troche nameczyc

[ Dodano: 2007-08-01, 22:17 ]
a tu moja walka z woda w aucie:
[External Link Removed for Guests]
;-)

GREEN

Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 18 sie 2007, 12:20
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: płd
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: GREEN »

witam
Jestem nowy. Musze powiedziec ze forum jest swietne. Mam problem z woda w okolicy pedalu gazu mianowicie:
Po myciu samochodu , po kilku godzina jak wjechalem do garazu przypadkowo zauwazylem mokra wykladzine pod dywanikiem kierowcy..... nastepnego dnia wyczyscilem tzw. slonika (sywu max), polalem szybe woda z garczka .... patrze do srodka a tu po pedale gazu, dokladnie po wykladzinie saczy sie woda..... oczywiscie niewszystka co wlalem z garczka bo czesc poszla po rynienkach i na zewnatrz.

Czytale na ten temat ale sam niewiem co zrobic..... Jezeli ktos sie z tym uporal to prosze o wiadomosc...... Oby niepadalo bo bede plywal w srodku..... masakra :)

Z gory dzieki za kazda pomoc.

bobi

Astro-maniak
Posty: 1810
Rejestracja: 16 cze 2007, 17:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: bobi »

ja podkleiłem tą uszczelke na tym plastiku który filtr przeciwpyłkowy zakrywa, co jest pokazane na zdjęciu 1 i jak narazie nie widze żadnych przecieków 8)
ASTEROIDALNY STAN NIEWAŻKOŚCI .... ;]

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ