uszczelnienie podszybia

lupo79

Astro-maniak
Posty: 91
Rejestracja: 17 mar 2007, 10:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

uszczelnienie podszybia

#1

Nieprzeczytany post autor: lupo79 »

hej

jutro zabieram sie do uszczelnienia podszybia poniewaz woda mi leci na filtr kabinowy,,,,,jaką pastą to uszczelnic i gdzie ja nałożyc zeby było super szczelne, a moze pasty nie załowac i dać grubo pod cały plastik podszybia ????

junek

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 19 sty 2007, 8:25
Lokalizacja: Gdynia

#2

Nieprzeczytany post autor: junek »

Witam. Jak mi leciało na filtr, to przede wszystkim wyczyściłem rowki i kanaliki odprowadzające wodę z okolic podszybia ( łącznie z okolicami filtra, przy mechaniźmie wycieraczek, tą "trąbką/smokiem" gumowym zwisającym w dół w komorze silnika przy grodzi), i dobrze złożyłem plastiki osłony. Przy myciu - nie lałem mocno w te okolice, suszyłem filtr itp. aż... miałem wymianę przedniej szyby po spotkaniu z przelatującą nieopodal zaparkowanego autka latającą cegłą - i już po kłopocie - zasmarowali mi pod osłoną tą, z której "wyłażą" wycieraczki - czarnym mazidłem, najprawdopodobniej jest to klej do szyb :) Jak ręką odjał. Jak grubo i gdzie posmarowali nie wiem, bo mnie przy tym nie było niestety ale jest to, przynajmniej w moim przypadku - skuteczny środek zapobiegawczy. Robił mi to JAAN...czy jak mu tam al. Grunwaldzka w Gdańsku, prawie naprzeciw Olivii;)
Pozdrawiam z pięknej AMG oraz z Gdyni - Junek

ODPOWIEDZ