automatyczny włącznik świateł...

Domin

Astro-maniak
Posty: 236
Rejestracja: 11 lip 2007, 12:15
Imię: Dominik
Auto: Astra H
Silnik: 1.7 CDTi 130KM/307Nm
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Domin »

emilkarys pisze:Ja kupiłem na allegro. Niby sprawdzony sprzedawca. Podłączyłem pod bezpieczniki i wszystko było do czasu. Kiedy popinałem CB zauwazyłem że z kostką coś nie tak. Obudowa cała zaczeła się topić. Wymontowałem w pierony i włączam ręcznie.
to cos spieprzyles tam sie nic pod biezpieczniki nie wlacza
Hu Hu Ha nie taka Astra Zla

Gość

#12

Nieprzeczytany post autor: Gość »

[quote="Manieq"]Włącznik mam już od jakiegoś czasu. Kupiony w ASO, - a ile kosztowala taka przyjemność?? chciałbym coś takiego do swojej Astry f

pozdrawiam,

Cabal

#13

Nieprzeczytany post autor: Cabal »

Według mnie wystarczy trochę logiki, a mianowicie przecież jeżeli zapalamy śiwatła recznie to zmieniamy tylko styki zwierające. Powinno wystarczyć połoczenie kabelków od włącznika świateł pod stacyjke. Niedługo sam to bede robił wiec jak zrobie i bedzie chulało to dam znać

kargul

Astro-maniak
Posty: 1000
Rejestracja: 06 kwie 2007, 21:09
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostromecko
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: kargul »

No wlasnie troszke sie mylisz..Bo jak zrobisz tak jak chcesz zrobic to swiatla beda sie zapalaly po przekreceniu kluczyka...a one powinny sie zapalic dopiero w momencie jak silnik chodzi zeby nie obciazac dodatkowo akumulatora przy rozruchu...
Kupię błotnik przedni od strony kierowcy. Najlepiej w kolorze grafit.

- O widzę kupiłeś sobie golfa ?
- Nie..Zająłem drugie miejsce w konkursie..
- Aha..A co bylo za pierwsze ??
- Worek ziemniaków :mrgreen:

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

waski222 pisze:a ile kosztowala taka przyjemność??
W ASO robią za 150 zł (całość: części + montaż). Ja dałem 80 żł (elektryk z ASO prywatnie). A całość zajęła mu 22 minuty. Liczyłem, bo powiedział, że zrobi to w pietnaście :mrgreen:
[External Link Removed for Guests]

Gość

#16

Nieprzeczytany post autor: Gość »

a to już była cena z ewentualnymi częściami ?? i gdzie ten elektryk prowadzi swoją działaność ;)

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4898
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

kargul pisze:No wlasnie troszke sie mylisz..Bo jak zrobisz tak jak chcesz zrobic to swiatla beda sie zapalaly po przekreceniu kluczyka...a one powinny sie zapalic dopiero w momencie jak silnik chodzi zeby nie obciazac dodatkowo akumulatora przy rozruchu...
Robi sie taki maly ukald zwloczny podpina sie pod kostke od oryginalnego wlacznika skandynawskiego i smiga jak ta lala. Osobiscie mam taki zrobiony wlasnorecznie i swiatla sie zapalaja 3 sek. po zgasnieciu kontrolki oleju. Dobre to jest jak ktos ma xenony bo one nie lubia takich skokow napiecia jak podczas rozruchu.

Manieq

Klubowicz AKP
Posty: 421
Rejestracja: 22 mar 2007, 10:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: DOBRE
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Manieq »

waski222 pisze:a to już była cena z ewentualnymi częściami ?? i gdzie ten elektryk prowadzi swoją działaność ;)
Cena za całość: robocizna + części.

Jak będziesz kiedyś w serwisie to zapytaj mechanika o numer telefonu, czy ewenutalnie można się umówić na jakieś naprawy prywatnie. Przecież nikt Ci za to w mordę nie da ;) Ja mam kontakt od mechanika i elektryka. Usługa na takim poziomie jak w serwisie ale za duuuużo niższą cenę 8)
[External Link Removed for Guests]

Domin

Astro-maniak
Posty: 236
Rejestracja: 11 lip 2007, 12:15
Imię: Dominik
Auto: Astra H
Silnik: 1.7 CDTi 130KM/307Nm
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Domin »

do astry eFki nie wyszlo mnie wiecej niz max 40 zl ;)
Hu Hu Ha nie taka Astra Zla

Gość

#20

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Hmmm.... jak za 40 zeta, to... być może to Was zainteresuje?

[External Link Removed for Guests]


.

ODPOWIEDZ