Zestaw uniwersalny do elektryki okien i centralnego.

Jaca31

Astro-maniak
Posty: 93
Rejestracja: 25 lip 2007, 16:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Zestaw uniwersalny do elektryki okien i centralnego.

#1

Nieprzeczytany post autor: Jaca31 »

Czy ktoś może montował taki zestaw? Chodzi mi o wersję 3d Astra F.

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Czy jest sens takie coś kupuwac?

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Kup oryginaly. Podruby maja slebe silniczki (spojrz na ich wielkosc) poza tym to jest oparte na lancuszku i moze sie szybko popsuc. Nie wiem jakie sa oryginalne mechanizmy nozycowe czy na linke ale w wersji 3 drzwiowej to mi sie wydaje ze bedzie marnie chodzilo bo szyba jest duza i ciezka.
Centralny i alarm moze byc.

Bast

Astro-maniak
Posty: 633
Rejestracja: 25 gru 2006, 13:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Bast »

Używane elektryczne mech.podnoszenia szyb to koszt około 350 zł.wystarczy tylko kostki wpiąć.I masz oryginał a nie jakiś wynalazek.
>>> [External Link Removed for Guests] <<<
...............................................................................................................................
>>> [External Link Removed for Guests] <<<

tmerlin

#4

Nieprzeczytany post autor: tmerlin »

Zawsze chodzi o kwestie finansowe. 350 za oryginaly, za 150 moze juz kupic "uniwersalne" dzieki czemu 200 moze przeznaczyc np na ... elektryczne lusterka lub inne tego typu gadgety. Sam sie zastanawialem nad tymi uniwersalnymi. Oryginalne sie nie psuja? Oczywiscie ich awaryjnosc pewnie jest mniejsza niz "universalnych" ale pewnie do tego czasu to kolega zmieni samochod na nowsza wersje, a takie "bajery" podbijaja ceny podczas sprzedazy.

W sprawie tych "universalnych" najlepiej jak by sie wypowiedziala osoba ktora takie zalozyla i uzywa, bo moze sie okazac ze jej od kilku lat dzialaja bez awarii.

To nie sztuka zakupic oryginaly jesli ma sie kasiore, sztuka troche zaoszczedzic na kolejne dodatki lub konieczny (?!?) remoncik.

Pozdrawiam

Bast

Astro-maniak
Posty: 633
Rejestracja: 25 gru 2006, 13:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Bast »

Zależy wszystko od podejścia do sprawy.
Z autopsji wiem ,że z pewnymi rzeczami z allegro bywa róznie.
Wychodze tylko z założenia ,że co oryginał,to oryginał.Tymbardziej jezeli jest do samochodu,który ma słuzyc do codziennego użytku i ma być jak najmniej awaryjny.
Pozatym zamierzeniem tworcy tego postu było zaczerpnięcie opinii i to chyba robimy.
A wybór nalezy do niego. :D
>>> [External Link Removed for Guests] <<<
...............................................................................................................................
>>> [External Link Removed for Guests] <<<

Jaca31

Astro-maniak
Posty: 93
Rejestracja: 25 lip 2007, 16:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Jaca31 »

Najbardziej mi zależy na opinii osób które taki unwerslany wynalazek założyły w swoim aucie i jak to się sprawuje w dłuższym okresie czasu. O ile takie osoby są.
A oryginalne napędy do wersji 3d strasznie trudno dostać. A jak już się trafią to najczęsciej z GSi lata 91/92.

Czelus

Astro-maniak
Posty: 1129
Rejestracja: 02 sty 2007, 19:09
Imię: Łukasz
Auto: chrysler 300M
Silnik: 2,7
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdynia-Cisowa
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Czelus »

sluchaj centralny zamek to moze i tak moze i sie spisze ale te podnosniki nie wytrzymają bardzo szybko sie spalą nie bede mialy SILY zeby podniesc szyby w astrach F mi jedna szyba wogole nie dziala a druga juz powoli siada musze

ja czekam na przyplyw gotowki i bede prowadzil asie DO AUTO SZYBY niech naprawiaja ja sie prubowalem bawic w naprawde ale sie bardzo mocno zdenerwowalem i to zlozylem i powiedzialem nie bede sie meczyl

pozdor

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Kiedys montowalem w swojej meganie zestaw elektycznych szyb. Coprawda nie byly to oryginaly ale konkretnie do tego pojazdu. Niestety byly to mechanizmy na linke a nie nozycowe wiec chodzily dosc wolno. Dobrze ze mialem 5-drzwiowego bo nie wyobrazam sobie jak by chodzilo w QPejce.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

ODPOWIEDZ