DiD oszalał

FeniX2X

Astro-maniak
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2007, 8:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

DiD oszalał

#1

Nieprzeczytany post autor: FeniX2X »

No i znowu kolejny problem (nawet nie zdążyłem poprzedniego sprawdzić :evil: fuck)
Miałem dziś wymieniane radio z oryginalnego na Pionka i po tej operacji DiD nie dziaa poprawnie.Wcześniej już był z nim problem bo za każdym razem jak włączałem silnik to się restartował.A teraz działa ,.oczywiście dalej sie restartuje jak przekręcę kluczyk w pozycje zasilania bez uruchamiania silnika a po uruchomieniu motorka nie działa wcale tylko co jakiś
czas (nie równomierny) podświetla mi sie cały DID :shock: ,poprostu mruga co jakiś czas ale swieci sie wtedy cały ekranik tak na ułamek sekundy i gaśnie potem za pare chwil znowu mrugnie jeden raz potem mrugnie ze dwa trzy razy.Te mrugnięcia są nie regularne.Co jest grane do jasnej anielki??? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Wnerwia mnie już ten Asterix :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Astra ma już nowego szczęśliwego kierownika :)
------------------------------------------------

------------------------------------------------

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

może to wina kabli? tą 3 kostkę odpowiedzialną za połączenie radia z didem też podłączyłeś?


tak pół żartem to ten did namawia Cię żeby go wymienić na wysuwany ekran lcd i żeby go podłączyć do nowego radia z odtwarzaczem dvd ;)

FeniX2X

Astro-maniak
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2007, 8:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: FeniX2X »

Koleś który zakładał radio mówił że DID nie będzie już wskazywał częstotliwości radia.Odcioł część oryginalnej kostki i po tej operacji połączył z tą w Pionku.
Kurcze tak to jest jak człowiek sie nie zna na rzeczy,wszystko jest pod górę.Fuck fuck fuck :evil:
No JOSZI jak bym miał worek z kaską bez dna to bym zrobił jeżdżącą dyskotekę z mojej furki :mrgreen:+samochodowe kino :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Astra ma już nowego szczęśliwego kierownika :)
------------------------------------------------

------------------------------------------------

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

kurde może koleś namotał. Jeśli to był jakiś zakład to jedź do niego i mów że było dobrze z wyświetlaczem a teraz szaleje

FeniX2X

Astro-maniak
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2007, 8:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: FeniX2X »

Jutro jadę do niego bo ma mi jeszcze podłączyć przejściówkę antenową z Blaupunktowskiej na
zwykłą.Zobaczymy co powie na DiD-a . :roll:
Astra ma już nowego szczęśliwego kierownika :)
------------------------------------------------

------------------------------------------------

gangsta

#6

Nieprzeczytany post autor: gangsta »

wez sprawdz czy ci alternator laduje
ja tez mialem kiedys taki problem najlepsze bylo to jak mialem radio wlaczone i przekrecilem kluczyk tak ze normalnie auto bym zgasil to ono nic nadal chodzilo moglem kluczyk ze stacyjki wyjac i autem jezdzic dopiero jak panel z rado wyjąłem to auto gaslo mi

sprawdz czy laduje ci alternator i kable jak przyjaczales radio

FeniX2X

Astro-maniak
Posty: 81
Rejestracja: 18 cze 2007, 8:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: FeniX2X »

[quote="gangsta"]ja tez mialem kiedys taki problem najlepsze bylo to jak mialem radio wlaczone i przekrecilem kluczyk tak ze normalnie auto bym zgasil to ono nic nadal chodzilo moglem kluczyk ze stacyjki wyjac i autem jezdzic dopiero jak panel z rado wyjąłem to auto gaslo mi [/quote]

Niezły numer :shock: :shock: :shock:
Astra ma już nowego szczęśliwego kierownika :)
------------------------------------------------

------------------------------------------------

nos

#8

Nieprzeczytany post autor: nos »

Za podświetlenie DIDa powinien odpowiadać kabel który jest w kostce wpięty do elektrycznej anteny. Podłącz go a wszytko będzie normalnie.

Amberek

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 19 mar 2007, 14:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: GD
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Amberek »

nos pisze:Za podświetlenie DIDa powinien odpowiadać kabel który jest w kostce wpięty do elektrycznej anteny. Podłącz go a wszytko będzie normalnie.
Nie zebym się czepiał ale wprowadzasz kolegę w błąd :!:
Za podświetlenie DID-a odpowiada PIN6 w jego kostce i jest on połączony z PIN-em 6 kostki ISO (notabene ten pin też odpowiada za podświetlenie przycisków radia).

Natomiast sterowanie AA znajduje się na PIN-ie 5 kostki ISO w radio.
Przyznasz że jest to różnica?
było: ASTRA „F” 1998 X14XE + BRC Blitz
było: ASTRA „G” 2002 Z16SE + D.T. GasTech 700S + MID
jest: ASTRA "H" 2006 Z19DTL

ODPOWIEDZ