Wakum pompa 1.7DTL

Góral 2007

Astro-maniak
Posty: 194
Rejestracja: 22 sie 2007, 14:49
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Wakum pompa 1.7DTL

#1

Nieprzeczytany post autor: Góral 2007 »

Witam mam problem możecie mi podpowiedzieć dlaczego znajduje się u mnie w wakum pompie olej czy to pompa jest do wymiany czy może jakiś uszczelniacz pompa napędzana jest wodzikiem z wałka rozrządu olej ten powoduje że nie wyłącza mi się ssanie.

Rysiu84

Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 14 lut 2008, 11:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Rysiu84 »

a mi cieknie :( jakiś link do pomocy jak to uszczelnić rozebrać ( do czego służy ta pompa ?? )

Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

Góral 2007, Jeżeli chodzi o samą pompe to niestety ale ten wodzik wchodzi w takie wytłoczenie i tam uszczelka musiała powiedzieć pa pa. Raczej pompa do wymiany... chyba ze masz możliwosć jej rozłożenia i regeneracji w jakiś sposób...

Rysiu84, co ci cieknie ?? to tak samo jak powiedzieć ze cieknie olej z silnika ;] dokładnie w którym miejscu ?? ;]

Jeżeli na łączeniu bloku z pompą to tylko uszczelka do wymiany, jeżeli w pompie coś jest, pompa do wymiany

Dodam ze astry G też miały pompy vacum ( ja na takiej śmigam ) a jak chcecie czegoś szukać to chyba na jakimś vectra klubie była dłóższa rozkminka na temat tej pompy.
[External Link Removed for Guests]

krzrel

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 08 mar 2008, 18:27
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Rychnowo
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: krzrel »

U mnie też ta pompa(w marcu chyba)już zakończyła swój żywot i uciekło mi wspomaganie hamowania...

Za używaną na szrocie zapłaciłem 120 PLN,także zabawka dosyć droga...

ODPOWIEDZ