ASTRA F w automacie ?

lupo79

Astro-maniak
Posty: 91
Rejestracja: 17 mar 2007, 10:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

ASTRA F w automacie ?

#1

Nieprzeczytany post autor: lupo79 »

witam

Mysle o astrze F w automacie :) ma ktoś z was takie autko i jakie ma wrażenia ? polecacie czy raczej omijac z daleka ? jak długo może pociagnąc taka skrzynia ????????

kaczor77

Astro-maniak
Posty: 313
Rejestracja: 13 lip 2007, 19:01
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: kaczor77 »

moi znajomi maja astre w automacie. 1.6, HB i powiem ci ze maja ja około pół roku i nie mieli z tym zadnych problemów. tylko tyle ze automaciek troszke wiecej spala około 0,5-1 litra na sto. i troszke muli. ja bym sie nie skusił na takie cos.
[External Link Removed for Guests]

Bast

Astro-maniak
Posty: 633
Rejestracja: 25 gru 2006, 13:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Bast »

Mój znajomy ma F kombi w automacie i sobie chwali.Silnik 1.6 8V.
>>> [External Link Removed for Guests] <<<
...............................................................................................................................
>>> [External Link Removed for Guests] <<<

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

ja powiem tak jak w automacie to tylko z silnikiem 1.6 16V albo z jakimś 1.8-2.0litra bo automat + 75 koni to to po prostu nie jedzie :/

na miasto automat to świetna rzecz :D

wada chyba jest taka że naprawa automatu jest dość droga a i jak się zepsuje to nowy albo używany kupić to tragedia :/

maciejbrot

#5

Nieprzeczytany post autor: maciejbrot »

Mam astrę 2.0 16V z automatyczną skrzynią biegów. Jedno co mogę powiedzeć o tej skrzynie to ZAJEFAJNA :lol:

Skrzynia pracuje bardzo precyzyjnie. Zmiana przełożenia jest zauważalna tylko na obrotomierzu. Auto nie muli, a po przełączeniu na sport kręci silnik do 6tyś na każdym biegu - przy moich niespełna 140KM to prawdziwa rakieta.

Średnie spalanie wacha się na poziomie 8l - więc przyzwoicie. Wcześniej miałem VW POLO 1.4 MPI i palił niespełna 1.5 litra mniej.

Bertone84

Astro-maniak
Posty: 834
Rejestracja: 26 wrz 2007, 21:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warsaw by Night
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Bertone84 »

maciejbrot pisze:Auto nie muli,
gdybyś się przejechał identyczną Astrą ale w manualu to byś zauważył, że muli. Bo każde automaty starej generacji mulą auto.

co nie znaczy że jestem przeciwnikiem automatu. Jako że 90% czasu w samochodzie spędzam w korkach, to od przeszło roku szukam sobie Astry G Bertone Coupe właśnie w automacie, najlepiej 2.2 DTI :D


znajomy miał Astrę F Caravan, ale ten dwudrzwiowy, blaszak... właśnie w automacie, 1.6 8V 75KM i nie narzekał. Do miasta wystarczy.

ODPOWIEDZ