Wymiana listwy podokiennej - spasowanie

Shoov

Wymiana listwy podokiennej - spasowanie

#1

Nieprzeczytany post autor: Shoov »

Czy ktoś z was wymieniał listwe podokienna ? ta na ktora przykrecone są wycieraczki, ja przy okazji wymiany filtra pyłków niepotrzebnie jak sie okazało ją zdemontowałem i w momencie zakładania nie mogłem jej spasować tak aby woda nie dostawała się pod tą listwe :/ przykrecona jest wycieraczkami i trzema wkretami, nie moge jej ustawic tak zeby nie ostawala od szyby qrna i leje mi sie pod nia woda zamiast na nia.

lupo79

Astro-maniak
Posty: 91
Rejestracja: 17 mar 2007, 10:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: lupo79 »

tez mam ten problem, wymontowałem listwe zeby ja od spodu uszczelnic silikonem i juz nie pasowala idealnie do szyby........... musi byc chyba nowa

Shoov

#3

Nieprzeczytany post autor: Shoov »

nowa 350zł w serwisie.. sprobuje tam wcisnac jakas wieksza uszczelke moze jakos bedzie siedzialo.. napchalem silikonu na da gabkowa uszczelke co jest wzdłuż podszybisa w rowku takim siedzi wiec sie nie leje na filtr i silnik wycieraczek, ale woda sie zbiera przyjdzie mroz to moze byc klopotliwe.. zachcialo mi sie ΦΛκ♥σΣΩ zdejmowac.

ja37

V.I.P.
Posty: 6031
Rejestracja: 22 gru 2006, 15:18
Imię: Grzesiek
Auto: Astra H
Silnik: Z20LEH+ & Z18XEx2
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź
Wdzięczny: 13 razy
Pomocny: 129 razy

#4

Nieprzeczytany post autor: ja37 »

A nie patrzałeś, czy coś nie przeszkadza w prawidłowym ułozeniu listwy?
Może filtr przeciwpyłkowy odstaje, albo jakis klucz zostawiłeś?

Shoov

#5

Nieprzeczytany post autor: Shoov »

nie nie, zakladalem to kilkanascie razy za kazdym razem tak samo uszczelka ta gruba siedzi w rowku jak powinna, zadnych kluczy nic nie przeszkadza, nie qmam tego :shock:

ODPOWIEDZ