SPRĘŻYNY DO ASTRY 1.8i 16v. 1996r.

Awatar użytkownika
Marcin

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 22 lut 2007, 8:38
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

SPRĘŻYNY DO ASTRY 1.8i 16v. 1996r.

#1

Nieprzeczytany post autor: Marcin »

NA WSTĘPIE GORĄCO POZDRAWIAM WSZYSTKICH AKP-owców tych w spódniczkach i tych w spodniach.
Właśnie jestem po przegladzie mojego super fajnego naj... naj... naj...lepszego wogóle ach i och autka.Musze sie pochwalic że przeszło bez zastrzeżeń wszystko idealnie wg. książki nawet spalinki super.Mam jednak mały problem. Diagnosta zasugerował mi zastanowienie sie nad kupieniem nowych sprężyn do przodu i do tyłu mojej ASI.
STĄD MOJE PYTANIE I PROŚBA O POMOC.
Gdzie mozna kupic dobre i w miare normalne cenowo takie sprężyny. Dzwoniłem do naszych hurtowni w Bygdoszczy dowiedziec sie o ceny i mało nie dostałem zawału. Przód kosztuje w granicach 150-200 szt. tył 100-130szt. te ceny raczej sa mało hurtowe a w porównaniu do oryginałów nie zachęcają do ich zakupu.

JESZCZE RAZ GORĄCO POZDRAWIAM I CZEKAM NA SUGESTIE I POMOCNA DŁOŃ. SZEROKOŚCI NA DROGACH I MIŁYCH WIDOKÓW.

Szegi

Astro-maniak
Posty: 2153
Rejestracja: 05 cze 2007, 21:08
Imię: Kacperek
Auto: Astra F
Silnik: Ce20eNE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Drzycim / Bydgoszcz

#2

Nieprzeczytany post autor: Szegi »

Po co zakladasz dwa razy ten sam temat...
[External Link Removed for Guests]
--------------------------------------------------------------

bartek_87

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 28 wrz 2007, 12:07
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bartek_87 »

Mam do sprzedania oryginalne sprężyny GM od wersji cabrio (podobo są nieco utwardzone w stosunku do innych wersji) Ja zmieniłem, bo założyłem sprężyny Eibach PRO-KIT. Sprężyny w idealnym, stanie, bez rdzy, jak coś to zapraszam na priv. Dodam, że też mam 1.8 16V (X18XE) pozdro!

ODPOWIEDZ