pilne

maciekrak

pilne

#1

Nieprzeczytany post autor: maciekrak »

posiadam astre 91r 1,6 8v zrobilo mi sie zwarcie na alternatorze szybko wykrylem i odpiolem kabelki autko pracowalo elegancko tylko nieladowalo. po dojechaniu do domciu rozladowal sie akumplator do zera podpiolem 2 zapalil bez problemu. po zgaszeniu silnika juz niezapalil. drucik niewykryje kodow bo akumlator byl odpiety. powiedzcie co moglo pasc . ja obstawiam na komputer a wy ??

Shoov

#2

Nieprzeczytany post autor: Shoov »

ja obstawiam że jak się zarejestrowałeś na forum to bądz łaskaw w temacie napisać coś wiecej niż "pilne"... w sumie nie moja broszka ale mnie to drażni, oczekujesz od kogoś pomocy a traktujesz forum jako coś co powinno Ci tej pomocy udzielić natychmiast mimo że masz w dupie wszelkie zasady.

Maryś

V.I.P.
Posty: 896
Rejestracja: 16 cze 2007, 12:25
Imię: Maciej
Silnik: 2.0
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk

#3

Nieprzeczytany post autor: Maryś »

Popieram z tytulem tematu..ale...co masz na mysli mowiac "juz nie zapalil"..cos wiecej..w ogole nie krecil..kontorolki sie nie zapalily? Alternator wymieniles? Czy podlaczyles uszkodzony ponownie?
Mechanika pojazdowa. Gdańsk tel 530-612-613.

maciekrak

#4

Nieprzeczytany post autor: maciekrak »

przepraszam za temat .. bardzo potrzebowalem informacji i potrzebuje dalej rozrusznik kreci pompa paliwa chodzi. wtrysk niepodaje paliwa a jak sprawdzam to napiecie ma i niema iskry bardzo prosze o podpowiedzi czy wymiana sterownika wystarczy czy cos moze jeszcze byc zepsute

pnkra

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: pnkra »

Po kolei. Jak sprawdziłeś, że pompa chodzi? Odpinałeś przewód doprowadzający benz. do wtrysku?
Wtrysk nie podaje paliwa, ale napięcie na przewodzie ma? To dobrze, ale czy podaje masę impulsami? Z tego co wiem to właśnie w ten sposób podaje sygnał, że ma być wtryśnięcie paliwa.
W sumie jak to sprawdzisz to będziesz miał odpowiedź, czy sterownik padł.
A te kable co zrobiły zwarcie to się teraz nie stykają?
[External Link Removed for Guests]

maciekrak

#6

Nieprzeczytany post autor: maciekrak »

podpiolem drugi komp i tez niezapalil. jutro sprawdze impuls do wtrysku. a conlog zwany imobilajzerem moze cos miec ztym wspulnego??? ztego co sprawdzilem to odcina pompe i rozrusznik????

ODPOWIEDZ