Zmiana amortyzatorów

bolek

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zmiana amortyzatorów

#1

Nieprzeczytany post autor: bolek »

Mam takie pytanko. W mojej astrze kombi są teraz tylne amory pompowane i chciałbym je zamienić na zwykłe, czy to w ogóle jest możliwe ? czy muszę zakładać tylko pompowane ? jeżeli jest możliwa zamiana , doradzcie proszę jakiej firmy warto wybrać, a może wiecie jaki koszt jest takich pompowanych ?

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

wiem że w astrze g jest możliwe założenie zwykłych amortyzatorów ale to nie jest takie proste.

ktoś kiedyś pisał ze nowe pompowane do astry to wydatek ok 1500zł i teraz nie wiem czy za 2 szt czy za 1 :/

co do wymiany to oprócz samych amortyzatorów trzeba jeszcze wymienić coś innego - teraz nie pamiętam czy cała belkę czy co :/ ale chyba belkębo są inne mocowania

ale nawet jeśli trzeba coś jeszcze innego wymienić to i tak wyjdzie taniej niż kupno nowych pompowanych a przy następnej wymianie będzie już trzeba wymienić tylko amorki ;)

wejdź sobie na forum [External Link Removed for Guests] tam pamiętam był taki temat i lepiej tam to było wytłumaczone.

Najlepszym sposobem by było spotkać się z kimś kto też ma astrę f kombi i porównać czym to się różni (mocowania)
Jak będzie trzeba wymienić belkę to jak dobrze poszukasz to dostaniesz już taką za ok 200zł
amorki licz 100zł szt

bolek

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bolek »

Dzięki przyjacielu za linka i informację. Pozdrawiam

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

dużo nie pomogłem ale mam nadzieję że dowiesz się tam coś więcej

bolek

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: bolek »

I zbyt wiele się nie dowiedziałem, oprócz tego że koszmarnie one kosztują :cry: , może jeszcze ktoś podpowie coś ;)

ODPOWIEDZ