Końcówka układu kierowniczego

lql69

Końcówka układu kierowniczego

#1

Nieprzeczytany post autor: lql69 »

Witam
Potrzebuję wymienić lewą końcówkę układu kierowniczego, jednakże na allegro itp. znajduję info o końcówkach przeznaczonych tylko do rocnzika 1998
Mój Opelek to 1.4 Astra F 1999
Zatem czy od '99 coś się zmieniło?
Dodatkowo proszę o poradę jakiej firmy warto taką część kupic, a czego unikać - no i ile może to kosztować :D

emilkarys

Astro-maniak
Posty: 115
Rejestracja: 20 wrz 2007, 12:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: emilkarys »

Spróbuj poprostu do jakiegoś sklepu zadzwonić i zapytać o cene. A w rozmowie się wszystkiego dowiesz. czasami tak robię i działa jak chcesz to moge podać numer do zaprzyjaźnionego sklepu.
jest
Obrazek
mały face lifting i będzie
Obrazek

Robert01

#3

Nieprzeczytany post autor: Robert01 »

Nie mam pojęcia o roczniku ale koszt takiej końcówki to ok 30zł cena z przesyłką na allegro jest wyższa niż w sklepie motoryzacyjnym. Poza tym warto póżniej spr. zbieżność ok70zł co do firmy to według katalogu sklepowego.

pnkra

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:03
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: pnkra »

Firmę FEBI polecam. Stanowczo odradzam wszelkie włoskie - w zależności od producenta luzy pojawiają się już po 10 tys. km.
[External Link Removed for Guests]

Gość

#5

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Ostatnio odwiedziłem serwis celem ustawienia zbieżności,oraz wymiany końcówek,a gość polecił mi właśnie firmę Febi w cenie 45zł/szt.

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

u mnie są NK , 26zł w normalnym sklepie , jedna ma już 20 tys, drugą dopiero co wymieniłem, wcześniej były na 99% oryginalne fabryczne , chyba że ktoś wymieniał całe oryginalne drążki :shock: autko z niemiec jest

ODPOWIEDZ