Filtry

domel

Astro-maniak
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2006, 18:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódzkie/mazowieckie
Kontakt:

Filtry

#1

Nieprzeczytany post autor: domel »

Witam. Przyszedł czas na wymianę filtrów. I tu mam pytanie: Czy polecacie jakieś specjalne ? Kupować osobno, czy w zestawie ? Do tej pory kupowałem FILTRON-y i było. Teraz pytam znawców tematu :P A co do filtra powietrza, to myślałem nad wkładem sportowym. Ma ktoś link do takiego ? Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

zidan

Astro-maniak
Posty: 351
Rejestracja: 25 gru 2006, 16:48
Imię: Adam
Silnik: c20ne
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk Bobrowice
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: zidan »

ja ma wkladke sportową w puszcze na filtr powietrza koszt 200 +50 zł czyscidło i oliwka , roznica moze jest ja jej nie odczuwam .Filtr oleju polecam knecht'a chyba tak to sie pisze na pewno nie filtrona bo lubia sie robić "gluty" na filtrze kolega mial tak bmw e34 filtr paliwa mam oryginalny GM. [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

WaldazZz

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 19 mar 2007, 21:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: WaldazZz »

Polecam orginalny GM filtr oleju, cena niezła (jakieś 8zł) a na prawde jakościowo OK. Filtr powietrza by Filtron, chyba, że chcesz mieć komfort psychiczny, że cośmasz porobione pod maską możesz sportową wkładkę wrzucić, ale różnicy nawt nie odczujesz, a ponadto jeśli kupisz sportowy zamiennik firmy Unga-Bunga umiejscowionej gdzieś w Kazachstanie to będziesz miał kijowe właściwości filtrujące. Tak więc jeśli za dolot chcesz się brać to tylko stożek z power rurą ma sens. A filtr paliwka też chyba GM kupowałem i nei mam problemów, ale mało na Pb jeżdżę, bo mam podtlenek LPG.
"Dla tych wszystkich,
którzy 15 baniek noszą w głowach"

ODPOWIEDZ