Gdzie kupić amory nivo do Astry F Caravan ?

bolek

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Gdzie kupić amory nivo do Astry F Caravan ?

#1

Nieprzeczytany post autor: bolek »

Może znacie jakieś namiary do kupna takich, oczywiście poza siecią ASO Opel ? jakieś linki, telefony cokolwiek. Pozdrawiam

pitmitchel

#2

Nieprzeczytany post autor: pitmitchel »

u mnie na śląsku nie ma problemu z tym, chodzi Ci o pompowane ? pytałem do swojej asterki, przeraziła mnie cena, jeśli dobrze pamiętam to ok 600 za sztukę, pozdrawiam PITMITCHEL

bolek

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: bolek »

Tak chodzi mi o pompowane, pamiętasz może jakiej firmy Ci oferowali ? cena rzeczywiście przeraża ale chyba nie mam wyjścia bo podobno trudno i dość kosztownie to dziadostwo przerobić na zwykłe :cry: może zna ktoś jakieś zamienniki Nivo do Asterki Kombi ? pomóżta dobrzy ludzie :?

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#4

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

A ja od siebie proponuje skontaktować się z użytkownikiem Chester gdyż on posiada tylnej amortyzaowanie "DUpci" systemem NIVO ;) w swoim kombi...Z racji tego iż takowe posiada, zapewne ma namiary na coś... :)

pozdrawiam ! ;)

pitmitchel

#5

Nieprzeczytany post autor: pitmitchel »

jeżeli pompowane to nie ma problemu założyc zwykłe, ja mam tak u siebie, sprowadziłem autko z niemiec i juz miałem założone zwykłe, tylko wentyl w bagazniku i przewody na dole zostały po tamtych oryginałach

bolek

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2007, 19:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: bolek »

pitmitchel pisze:jeżeli pompowane to nie ma problemu założyc zwykłe, ja mam tak u siebie, sprowadziłem autko z niemiec i juz miałem założone zwykłe, tylko wentyl w bagazniku i przewody na dole zostały po tamtych oryginałach
Czyli miałeś chyba już przerobione :roll: bo czytałem gdzieś że tylną belkę trzeba wymieniać czy coś tam jeszcze itd . Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-28, 22:43 ]
JunioR pisze:A ja od siebie proponuje skontaktować się z użytkownikiem Chester gdyż on posiada tylnej amortyzaowanie "DUpci" systemem NIVO ;) w swoim kombi...Z racji tego iż takowe posiada, zapewne ma namiary na coś... :)

pozdrawiam ! ;)
Dziękuję :!: spróbuję się skontaktować .Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-30, 19:51 ]
Dziękuję wszystkim za odp. w końcu założyłem zwykłe amory, a było to tak : podjechałem do moto sklepu z amorem nivo w ręku, po czym pan który tam handluje z 15 lat spytał się co to jest ? (amory nivo od Astry odpowiadam) a on mi na to że niemożliwe bo takie były tylko niby w omegach kombi(aż wyszedł przed sklep auto oglądać) po czym stwierdził że kilometr dalej jest aso opla bo tylko oni takie mają, no to podjechałem, pytam się co i jak. Pan z aso mówi komplet 1500 zł, czas sprowadzenia ok. 2 tygodnie :roll: , na moje pytanie czy da się wsadzić zwykłe odp. że nie wie :!: (niezłe jaja pracuje w aso opla i niewie :shock: ) wróciłem do moto-sklepu pan mówi że będą pasować bezproblemowo, (przymierzał do oryginału ) no i dziś zamontowałem zwykłe, żadnych problemów, żadnej wymiany tylnej belki jak pisali gdzieś na forum itd. tylko wężyki zabezpieczyłem jak kiedyś w przypływie gotówki zaszaleję i może wstawię nivo, niekoniecznie oryginał :mrgreen: Pozdrawiam

ODPOWIEDZ