ccisnienie

Andrzej_20

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 24 gru 2006, 14:00
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Andrzej_20 »

Panowie niema co sie kłucić poniewasz sprzedający naprawde niemugł wiedzieć że coś jest nietak z cisnieniem. Ta usterka mogła wyjść niedawno więc niebyło niskich temp. to normalnie odpalał...

Wydra

Astro-maniak
Posty: 393
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: nieobecny
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: Wydra »

wencik pisze: może w starszych ciężarówkach typu jelcz, bo z tego co wiem od F12 tak już nie ma.. Tak się nie robi kolego
Widze kolego ze orientujesz sie bardzo dobrze niestety w bledzie jestes.Nawet nowe ciezarowki chlopaki tak odpalaja wiec albo masz zlych informatorow albo poprostu nie wiesz co mowisz :D a tak pozatym to loozik ;]

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Wydra pisze:Widze kolego ze orientujesz sie bardzo dobrze niestety w bledzie jestes.Nawet nowe ciezarowki chlopaki tak odpalaja wiec albo masz zlych informatorow albo poprostu nie wiesz co mowisz
no coś Ty , w mrozy -20 stopni, skania R124 odpala po jednym obrocie, a niestety volvo FH12 musi mieć 1,5 obrotu i od razu zapala, a nie tak że kręcisz ileś tam sekund. To już silnik jest zajechany jak tak robią. Normalnie przełączasz na pierwszą pozycje stacyjki, świece się grzeją i odpalasz normalnie bez cudactw.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

Wydra

Astro-maniak
Posty: 393
Rejestracja: 04 paź 2007, 20:52
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: nieobecny
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: Wydra »

Kazdy ma swoj poglad i swoje doswiadczenia oraz informacje... Ja wiem co mowie i ty z pewnoscia tez w sumie po to jest forum... silnika nie mam przejechanego ale odpalam tak bo jest lepiej i nie mecze silnika oraz akumulatora...Pozdrawiam

ODPOWIEDZ