Przednia szyba

AstraOC

Przednia szyba

#1

Nieprzeczytany post autor: AstraOC »

Mam problem z przednią szybą jest 'trochę' porysowana a nawet bardzo. Gdy jade w dzień jest ok ale jak jest np. bardzo słoneczny dzień to nic nie widać. Jak jest noc to już całkowicie samochody ktore jadą z nad przeciwka to oslepiają, poprostu ta szyba rozprasza tak swiatlo ze trudno cos zobaczyc przez nią, moze nie jest tak strasznie jak to opisuje no ale sprawia to niezle problemy w jezdzie. Co w takim razie zrobić z tą przednią szybą ? Jest ona do wymiany, jak tak to ile będzie to kosztować, a jak nie to co można zrobic zeby byla lepsza widocznosc da sie ja jakos podratowac ?

Dzięki za odpowiedz ;]

Lupo

Astro-maniak
Posty: 128
Rejestracja: 15 maja 2007, 1:11
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wisła
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Lupo »

ja tez mam szybe do wymiany, konkretnie to pęknieta jest, a co do kosztu to nie wiem jaka masz astre, ale jak masz F-ke to szyba + montaż (klejenie) razem koło trzech stówek
Obrazek

Adrian_GTC

Astro-maniak
Posty: 405
Rejestracja: 15 maja 2007, 6:21
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Adrian_GTC »

Ostatnio wymieniałem szybkę w Jaan Autoglass... zielona z pasem przeciwsłonecznym + montaż = 370zł. Jeśli byś brał zwykłą białą to koszt niecałe 300zł
zobacz >> [External Link Removed for Guests] oraz [External Link Removed for Guests] // [External Link Removed for Guests]

AstraOC

#4

Nieprzeczytany post autor: AstraOC »

No mam Astre F. Więc 300 zł mówicie a zwykły mechanik samochodowy zrobi to czy trzeba jechać do jakiegoś speca ? Bo mojej matuli znajomy jest mechanikiem samochodowy i napewno cena by troche spadla.
Ja jak swoją kupowałem nie zwracałem uwagi na przednią szybę tylko na wszystko dookoła pozatym był pochmurny dzień to i nie widać było tego, że jest tak porysowana. A pozniej jeszcze z wycieraczki spadła ta guma i mi rysowało :k

Dzieki za odpowiedz, daje pomog ! :m

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

AstraOC pisze:zwykły mechanik samochodowy zrobi to czy trzeba jechać do jakiegoś speca ?
Jesli wiesz ze koleś potrafi zrobić to możesz do niego jechać, a jak nie chcesz żeby Ci przy pierwszym mocniejszym hamowaniu wyleciała to lepiej do specjalisty 8)

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

KeySee

Astro-maniak
Posty: 1873
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:52
Imię: Tomek
Auto: Honda Accord
Silnik: ictdi 2.2
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Kwidzyn/Nottingham

#6

Nieprzeczytany post autor: KeySee »

ja u siebie płaciłem rok temu za szybę z paskiem + wymiana 270 zł.
3 godziny i miałem astrę z powrotem na parkingu.

ODPOWIEDZ