ciśnienie paliwa przy wtrysku

borokrzycho

ciśnienie paliwa przy wtrysku

#1

Nieprzeczytany post autor: borokrzycho »

Czy sprawdzał ktoś ciśnienie paliwa przy dojściu do wtrysku.Jaka ma być jego wartość moja astra ma nierówne obroty i zostało mi jeszcze to do sprawdzenia przewody WN wymieniłem pompkę paliwa świece silniczek krokowy pomysły mi się skończyły więc został tylko mi do sprawdzenia wtrysk

Lis-Witalis

Astro-maniak
Posty: 293
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:25
Imię: Krzysztof
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1,8 20 V
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Lis-Witalis »

Cześć.
Najlepiej sprawdź wtryskiwacze bo może któryś źle podaje paliwo. Przy okazji można wtedy sprawdź ciśnienie. Niestety nie wiem jakie powinno być ciśnienie na zimnym a jakie na gorącym silniku. Sprawdzenie ciśnienia oraz regulacja wtryskiwaczy kosztuje w zależności od warsztatu w którym to robisz 100-120 zł.
Samo wykręcenie i sprawdzenie wtryskiwaczy w Dominowie koło Lublina na przeciwko tzw. Szalonego Koguta kosztuje 45 zł. W środę tam jadę sprawdzać swoje wtryski więc napisze co i jak.
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: deeper »

Po pierwsze uzupelnij profil.
Jezeli to wszystko bylo wymienione, to zdarza sie takze ze przepustnica jest zanieczyszczona...
W momencie gdy puszczasz gaz, przepustnica sie zamyka i zostaje tylko szczelinka...
nagromadzony tam syf powoduje ze to sie zakleja... wiec komp podnosi obroty i lekko otwiera przepustnice, po czym znow przymuka...

ODPOWIEDZ