Pompa wtryskowa do X17DTL

Uzi

Pompa wtryskowa do X17DTL

#1

Nieprzeczytany post autor: Uzi »

Poszukuję pompy wtryskowej do Oplowskiego DTL-a o nr 0460 494 353.
Miałem już 3 w rękach i nic, okazuje się źe X17DTL miał pare pomp i niestety na tą JEDYNĄ
jeszcze nie trafiłem.
Za namiary lub pomoc z góry dziękuję

[ Dodano: 2007-11-13, 19:13 ]
Sorry
coś poknociłem i ten nr telefonu to numer pompy

Lis-Witalis

Astro-maniak
Posty: 293
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:25
Imię: Krzysztof
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1,8 20 V
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Lis-Witalis »

A posiada ktoś opis działania i opis budowy pompy wtryskowej Bosch i Lucas bo takie były stosowane w silnikach oplowskich ? Z góry dzięki za namiary.
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
adicom

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: adicom »

Witam,
Jestem posiadaczem Astry f 1,7 TD (X17DTL) z 1997 roku. Kupiłem ją w czerwcu 2007 roku. Ogólnie chodzi dobrze, równo, pali około 7 l w mieście.
Borykam się jednak z denerwującym problemem pompy wtryskowej, a mianowicie cieknie z niej chyba ze wszystkich miejsc. Rano na podjeździe mam niewielką plamę. Chciałbym ją zregenerować, a najbliżej mnnie taką usługę wykonuje w Białymstoku Zajkowski na Bacieczkach. Tu moje pytanie, czy zna ktoś ten zakład, a może polecicie coś innego.

Lis-Witalis

Astro-maniak
Posty: 293
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:25
Imię: Krzysztof
Auto: Skoda Octavia
Silnik: 1,8 20 V
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Lis-Witalis »

Musisz ją najlepiej zregenerować. Niestety ja mogę ci podać namiary ale tylko na Lublin. U nas jest to koszt jakiś 200-400 zł to zależy co trzeba zrobić. Pozdro
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
adicom

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2008, 20:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: adicom »

Lublin to trochę za daleko ale dzięki. Chciałbym, żeby taka regenracja kosztowała tylko 400 zł. Na forum nie raz się spotykałem z kwotami ponad 1000 zł. Niedługo zeresztą sprawdze bo już zostawia coraz większe plamy na podjeździe. Pzdr

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: dikser »

u mnie w radomiu tez robi koles same pompy.ma specjalne stoły itp itd.jak cos to przeslesz paczka i no problem.nie wiem jaka cena bedzie
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ