c14se przelozenie i silnik nie odpala

pablo1961

c14se przelozenie i silnik nie odpala

#1

Nieprzeczytany post autor: pablo1961 »

Witajcie mam mały problem włozyłem do astry silniik C14SE przełozyłem wiazke komputer i silnik odpala ale od razu gasnie tak jakby nie dostawał odpowiedniej dawki paliwa. Pompka paliwa działa mi po rozruszniku czy tak powinło byc co jest moze mieliscie kiedys taki przypadek?? Piszcie z pomoca




Przeniosłem temat do odpowiedniego działu + zmiana tematu na oczywisty i zgodny z opisem w temacie / JunioR
Ostatnio zmieniony 30 lis 2007, 15:21 przez pablo1961, łącznie zmieniany 1 raz.

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Powiem Ci że tak miałem z Omegą ( C20NE -też wielopunkt) ona dużo stała i tak się zrobiło- a później samo przeszło. 20 razy trzeba bylo tak zrobić zeby odpaliła . Sam chciałbym wiedzieć od czego to mogło być.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

pablo1961

#3

Nieprzeczytany post autor: pablo1961 »

No ale ja juz próbowałem ze 200razy 3 razy akumulator ładowałem i nic nie przechodzi. A i silnik nie stał długo jakis tydzien od wymontowania z corsy do wozenia do astry. Takze narazie czekam na dalsze posty z pomoca moze cos lub cos mi pomoze. Ale dzieki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

zbynio_s

Astro-maniak
Posty: 466
Rejestracja: 09 paź 2007, 20:14
Imię: Zbigniew
Auto: Vectra B kombi + Peugeot 406 1,9 TD
Silnik: X25XE
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Dys k.Lublina

#4

Nieprzeczytany post autor: zbynio_s »

Kolego jeżeli masz u siebie immobilajzer to może tak być, że po wymianie kompa trzeba jeszcze zgrać ko z transpordera w kluczyku z tym w komputerze bo inaczej immo odcina zapłon.

ODPOWIEDZ