Dioda alarmu ? - co to jest?

Mikato

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Mikato »

Dzięki serdeczne za odpowiedzi, w wolnej chwili zobacze co i jak, bo ostatnio jest trochę zimno i nie chce mi się za bardzo grzebać i tym samym marznąć. Tak na marginesie fajne forum, dużo można sie od was dowiedzieć. Poza tym mam jeszcze jedno pytanie, ale to chyba założe nowy wątek. Pozdrawiam wszystkich.

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

Ja bym proponowal poszukanie jeszcze centraki od tego alarmu,jesli chcesz sie pobawic sciagnij nakladki z progow i poszukaj dokladnie czarnej skrzyneczki,albo jesli juz masz czujniki(a sa w aucie jakies?w slupkach ?)to kwestia jest odnalezienia kabelkow i podlaczenia nowej centralki jesli nie ma tamtej, to takze dobre wyjscie pod zalozenie centralnego zamka:)
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

Mikato

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Mikato »

Shit troche to skomplikowane ale zapisze sobie wszystko do notatnika :P i obadam sprawe, skoro coś takiego było już wcześniej zamontowane to dlaczego nie miałoby być ponownie podłączone prawda?

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

No tez dlatego mowie fajnie bo juz jest wszystkjo gotowe czujnik dioda ty;lko odpowiednie kable wyszukac, teraz kwestia jest taka kto to robil i jak. Ja zakladalem u siebie centralny zamek z centralka od alarmu wiec jesli bedziesz sie bawil z szukaniem tego to najpierw zdejkij nakladke z progu od strony kierowcy (jesli nie znajdziesz wczesniej centralki to proponuje zebys zrobil foty instalacji elektrycznej ktora biegnie w progu i tego glownego zlacza ktore jest przy zawiasach drzwi moze uda mi sie namiezyc odpowiednie kabelki do tego)Generalnie wszytkie przewody fabryczne, do ktorych potrzebujemy sie wpiac zeby poprawnie podlaczyc centralke znajduja sie w tym wlasnie progu i duzym zlaczu, pozdrawiam
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

Mikato

Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 30 lis 2007, 17:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: Mikato »

Teraz jest zima i cholernie zimno więc będę robił to dopiero na wiosne no chyba że się troche ociepli, ale dobrze wiedzieć już teraz co z tym zrobić. Więc jeszcze raz dzięki serdeczne za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
major_25

Astro-maniak
Posty: 672
Rejestracja: 24 lip 2007, 11:00
Imię: Tomek
Auto: brak
Silnik: brak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: major_25 »

u mnie też taka dioda jest w tym samym miejscu... tylko nie wiem jak to dziala.... ale jak zostawie otwarty samochod to czasami automatycznie mi sie centralny zamyka i zaczyna migać dioda...
[External Link Removed for Guests]

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#17

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

major_25, znaczy ze masz jakas centralke od alarmu zalozona i ci zamyka zamek i sie uzbraja, jesli masz zamek na pilota niefabrycznego to musi tak byc:)
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

Awatar użytkownika
major_25

Astro-maniak
Posty: 672
Rejestracja: 24 lip 2007, 11:00
Imię: Tomek
Auto: brak
Silnik: brak
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: major_25 »

Nietoperz23 pisze:major_25, znaczy ze masz jakas centralke od alarmu zalozona i ci zamyka zamek i sie uzbraja, jesli masz zamek na pilota niefabrycznego to musi tak byc:)
no własnie żadnego pilota nie ma i nie było...
[External Link Removed for Guests]

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

major_25, sprobuj zlokalizowac centralke najczesciej jest w prawym proku albo w okolicach skeaynki bezpiecznikow albo w lewym progu blizej schowka, jak uda ci sie odczytac typ to moze nawet udaloby sie wprogramowac pilota i bys mial upgrejda hehe
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

ODPOWIEDZ